Всього одне питання може врятувати ваш шлюб. Спробуйте – і переконайтесь самотужки

Я закохався у свою майбутню дружину з першого погляду. Ми ще дітьми тоді були. Та почуття виявились сильними й дорослими. Я не уявляв свого життя без неї. Того всього в 19 років вирішив одружитися. 

Моя кохана погодилась і ми були дуже щасливі. Згодом вона навчалась, а я влаштувався на роботу. Друзі не розуміли мене, кепкували й стверджували, що я зробив помилку. Та я нікого не слухав.

А тоді народився наш син. Це було важко, адже ми не були готові до батьківства. Усі ці недоспані ночі, постійні стреси. Почались сварки. Дружина звинувачувала мене, що не встигає навчатись. А я постійно переймався, що мало заробляю.

Поступово ситуація покращилась. Та наші стосунки вже не були такими, як раніше. Ми віддалилися, часто сварилися і я впевнений, що вона шкодувала, що вийшла за мене. 

Скільки разів я задавав собі питання, чому все так? Невже річ в тому, що ми дійсно поспішили? Але ж ми так кохали! Такі почуття не  можуть зникнути, чи не так? 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Це розбивало мені серце, я не знав що робити. В розпачі прийшов до тата і все йому розповів. Він вислухав і мудро зауважив.

 – Є всього одне питання, яке врятує будь-який шлюб.

 – Яке ж?

 – Просто щодня зранку питай дружину: “Скажи, що я можу сьогодні для тебе зробити?”

 – Але це якась нісенітниця.

 – Ти спробуй і побачиш.

Пошепки

Наступного ранку я прокинувся, подивився на кохану і запитав:

 – Що я можу сьогодні для тебе зробити?

 – Поприбирай, – спросоння відповіла вона.

Після сніданку я взявся за прибирання. Наступного ранку ситуація повторилась і дружина попросила погуляти із сином, аби вона пішла в салон краси. Я погодився. На третій день моє питання викликало хвилю емоцій.

 – Це що якась тактика? Чи ти щось накоїв?

 – Ні, я просто хочу зробити твій день кращим.

 – Ну, тоді я теж тебе запитаю. Що мені зробити для тебе сьогодні?

 – Піди зі мною на прогулянку.

Вона міцно обійняла мене. Спочатку це було, наче жартівлива гра, але згодом стало звичкою. І знаєте що? Це дійсно змінило наше життя. Ми разом вже двадцять п’ять років і дуже щасливі. 

В шлюбі надзвичайно важливо слухати один одного, виконувати прохання, допомагати. І не треба вигадувати нічого особливого, все на поверхні.

А які ви знаєте секрети сімейного щастя?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector