Всього одне рішення здатне змінити життя. Ця мудра історія навчить вас думати, перш ніж діяти

Наше життя – це черга різноманітних рішень, які формували долю, визначали шлях.

Часом нам здається, що один неправильний вчинок – це дрібниця, яка ні на що не вплине і яку можна виправити. Та це зовсім не так.

На цю притчу я натрапила в мережі й тепер усім її розповідаю. Прочитайте і ви.

“Жив один виконроб. Він усе життя працював у великій будівельній компанії, був дуже талановитим і вправним, збудував безліч прекрасних будинків. Усі захоплювались його роботою, він вмів будувати якісно, на совість.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Та виконроб дуже втомився і мріяв про пенсію. Тож вирішив піти на заслужений відпочинок. Повідомив про це на роботі. Його начальник засмутився, але прийняв це рішення.

 – Побудуй останній будинок і йди на пенсію. Але нехай це буде твоя найкраща робота.

Пошепки

Виконроб погодився. Та знаючи, що він однаково не буде далі працювати, зовсім не старався. Він абияк будував, зробив чимало помилок, використовував дешеві матеріали. Цей будинок був найгіршим за всю його кар’єру. Колеги дивувались, адже знали, що він професіонал.

Чоловік здав будинок у свій останній день на роботі. В компанії для нього влаштували велике свято. Замовили торт і шампанське. Раптом вийшов начальник і сказав:

 – Ось ключі. Це подарунок від нашої компанії. Ти будеш доживати віку у своєму останньому будинку.

Виконроб не знав що казати. Він почервонів від сорому і скромно подякував. Решту вечора він думав над тим, скільки помилок доведеться виправити, щоб жити в новому домі. Він дуже шкодував, та було надто пізно”.

Ось так одне рішення може перекреслити цілу низку позитивних моментів. Людина здатна усе життя робити добро, але єдиний злий вчинок все зіпсує. І люди запам’ятають її, як злу.

Саме тому так важливо добре думати, приймаючи те чи інше рішення. Згодні?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector