Всього одне золоте правило і твій одяг завжди буде сидіти по фігурі

Кожна жінка по-своєму красива й унікальна. Це стосується не лише вроди, але й типу фігури. Проте для того, аби мати чудовий вигляд не обов’язково відповідати певним стандартам. Запорукою зразкового образу є дотримання пропорцій. Якщо збалансувати нижню і верхню частину тіла, то можна візуально видовжити силует, додати стрункості й елегантності. Однак нехтування елементарними правилами призведе до зворотнього ефекту. 

Стилісти рекомендують дотримуватися “золотого перетину”, тобто співвідношення 1: 1,618. Це пропорції, які на кожному кроці переслідують нас в навколишньому середовищі. Професіонали мають свої секрети, як це правило перенести на практику. 

Як правильно одягатися жінці?

Для людського ока все здається набагато привабливішим, якщо воно наближене до золотого перетину. У погоні за естетичною та довершеною картинкою художники й скульптори також намагалися слідувати цьому правилу, навіть не усвідомлюючи цього. З точки зору моди, то ідеальним співвідношенням низу до верху в образі жінки буде 1:2, а не 1:1. 

Довгі ноги завжди привертають увагу чоловіків і викликають захоплення. Саме тому плаття або спідниця має бути із завищеною лінією талії, а топи, светри чи блузи слід заправляти в брюки й джинси. 

Пошепки

Щоб не помилитися, умовно поділіть тіло жінки на 3 рівні частини: 2/3  має займати низ, а 1/3 –  верх. Так будь-які форми будуть виглядати більш ефектно.

Однак це не означає, що тепер ви маєте носити виключно одяг із завищеною талією, адже створити правильні пропорції можна завдяки довжині жакета чи використанню пояса. Довгі піджаки краще розстібати чи просто накидувати на плечі. Під час формування образу не забувайте про візуальну лінію, яка буде ділити вашу фігуру на 1/3 і 2/3.

Дотримання цього простого правила допоможе вам завжди виглядати стильно й правильно!

Чи знали ви про це золоте правило? Дотримуєтеся його у своєму повсякденному житті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector