Всього у 23 роки він віддав життя за Батьківщину. В бою загинув нацгвардієць з Вінниччини

Ще один мужній та самовідданий Герой віддав життя, захищаючи кожного з нас та рідну країну. Під час виконання бойового завдання загинув нацгвардієць Валентин Співак. Йому було всього 23 роки. А до лав Національної гвардії долучився у 20.

10 січня під Вербовим, що на Запоріжжі, підступний ворог відібрав життя українського захисника. 

“Страшна війна продовжує вести свій кривавий лік. Трагічна звістка про смерть захисника знову надійшла до Ямпільської громади. Зі скорботою сповіщаємо про загибель нашого земляка Співака Валентина Денисовича 2000 року народження із села Біла”, – повідомили в Ямпільській міській раді Могилів-Подільського району Вінницької області.

Пошепки

Відомо, що Валентин Співак народився 11 серпня 2000 року в м. Ямпіль. Самотужки прийняв рішення захищати Батьківщину. У грудні 2021 року він підписав контракт з Національною гвардією. Тоді хлопець не знав, що всього за два місяці розпочнеться повномасштабна війна. Влітку воїну виповнилося б 24, та не судилося.

“Ямпільська міська рада висловлює щире та глибоке співчуття родині та близьким військового. Низько схиляємо голову в пошані перед відважністю, стійкістю і патріотизмом нашого захисника. Всім серцем сумуємо! Вічна пам’ять!”, – зазначили в міськраді.

Низький уклін Герою! Вічна пам’ять! Щирі співчуття рідним!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector