Всього в 27 років віддав життя за Україну Герой з Тернопільщини

І знову гірка звістка прийшла на Тернопільщину. У запеклому бою з підступним ворогом загинув захисник з Тернопільщини Сергій Петрів. Йому було всього 27 років. 

14 січня на Донеччині поблизу Серебрянського лісу важкі поранення, несумісні з життям отримав відважний боєць Сергій Петрів. Про страшну втрату повідомили представники Теребовлянської міської ради.

«Це непоправна втрата для всієї громади. Поділяємо горе рідних Сергія. Схиляємо у скорботі голови перед світлою пам’яттю Героя! Нехай душа покійного знайде вічний спокій!», — зазначено в повідомленні.

Сергій Петрів народився 1 листопада 1996 року в м. Теребовля на Тернопільщині. У 2014 році закінчив Теребовлянську спеціалізовану школу-ліцей. Був надзвичайно талановитим та відповідальним.

16 січня захисника зустріли на щиті в рідному місті Теребовля. Місцева влада оголосила триденну жалобу. Аби вшанувати воїна на спорудах місцевих організацій приспустили державні прапори. Усі розважальні заходи, які планувались на цей час, скасовано. Похорон заплановано на 17 січня.

Пошепки

Щирі співчуття рідним! Низький уклін та вічна пам’ять герою!

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector