Всього за 5 днів дівчина сама зробила ремонт в своїй кімнаті, який вразив усіх

Супер. Дівчина молодець! 

Промовляючи фразу «затишне гніздечко» кожен уявляє собі щось своє. Але, увійшовши в цю кімнату, дівчина відразу зрозуміла, що затишком, здатним зігріти душу, тут і не пахне.

Старий, протертий, запорошений килим, стіни дивних відтінків. Але відступати молода господиня і не думала! Всупереч розхожій думці про те, що ремонт неможливо закінчити, можна тільки призупинити, вона з ентузіазмом взялася за справу і впоралася з поставленим завданням за п’ять днів!

Результатами своєї роботи вона поділилася з друзями, виклавши в Twitter фотографії свого нового житла до і після перетворення. Ця історія миттєво облетіла інтернет і зробила дівчину зіркою!

Витративши на ремонт не так вже й багато грошей, вона перетворила запорошений закуток в романтичну кімнатку, схожу на ляльковий будиночок: світлі стіни, «кремова» підлога, шторки, що не перешкоджають природному освітленню, постери в рамочках. Все тут, від ліжка і шафи до дзеркал і комода, заставлено милими дрібничками, свідчать про те, що господиня цієї кімнати вміє створити своїми руками затишок, не боїться експериментів і з радістю береться навіть за ремонт!

А ви колись робили ремонт в кімнаті своїми руками?

I
Загрузка ...