Встигнути за вечір: 8 серіалів, які дивляться на одному подиху

Не завжди ми маємо час для перегляду багатогодинного фільму. Тому сьогодні ми підготували для вас незвичну добірку, що містить серіали з цікавим сюжетом, вони захоплюють та зачаровують водночас. Ідеальне проведення часу на декілька вечорів.

«Повернення додому»

Сюжет розгортається навколо соціальної працівниці, яка працює в державній установі. Головним завданням Гайді є повернути та реабілітувати колишній солдат, яким важко віднайти себе в мирному середовищі. В головний ролях – неперевершена Джулія Робертс, серіал тривожний та напружений, при цьому надзвичайно цікавий. 

«Нетиповий»

Серіал, який демонструє повсякденне життя підлітка, який з народження страждає на аутизм. На його шляху безліч випробовувань, які доведеться долати юнаку. Стрічка гумористична та емоційна передає щирі емоції Сема під час його дорослішання. 

«Маніяк»

На одному з фармацевтичних випробовувань знайомляться двоє людей, які мають безліч проблем в особистому житті. Їм обіцяють щастя, адже нові ліки змінять ставлення до життя при цьому без будь-яких побічних ефектів.. Кожен епізод веде вас у найрізноманітніших напрямах, і хоч спершу може бути складно усвідомити, але ви будете залучені в стосунки героїв із самого початку.

«Любов. Смерть. Роботи»

 «Любов. Смерть. Роботи» – той серіал, який змінить ваше ставлення до мультфільмів. Тут ви знайдете цілу добірку різноманітних анімаційних розповідей різних жанрів – від жаху і до комедій. Ви переглянете кожну серію, і всі вони відкладуться у вашій пам’яті.  

«Гарне місце»

Комедія з фантастичними мотивами розповідає про Елеонору – дівчину зі скверним характером, яка просто не давала нікому спокою. Трапляється так, що жінка раптово помирає й потрапляє в небесну канцелярію. Місце, на диво, не погане, але воно розраховане на хороших людей. Тоді Елеонора розуміє, що потрапила туди помилково й робить все, щоб приховати свій справжній характер й не покинути це елітне місце.

«Баррі»

Колишній мореплавець після відставки прагне змінити свій професійний напрям й стає кілером. Білл Гейдер розуміє, що це його нове покликання. Згодом ця робота його втомлює й він вирішує взяти перерив й вирушає в Лос-Анджелес, де його чекають нові пригоди. Комедія з жорстокими мотивами вражає. 

«Кінець ***го світу»

Серіал розповідає про життя двох складних підлітків, які вже встигли розчаруватися в житті. Алісі та Джеймсу всього лиш по сімнадцять років, але юнак вже трагічно втратив матір, а дівчинка намагається віднайти свого батька, який покинув її сім’ю. Складні підлітки знаходять спільну мову й разом вирушають на пошуки батька Аліси.  

«Співчуваю вашій утраті»

Головна героїня фільму – Лі Шоу, яка нещодавно втратила чоловіка й намагається віднайти сенс свого життя. Ця раптова втрата ранила жінку, але їй ще й потрібно вирішити безліч бюрократичних дрібниць. Тут і драма, і комедія емоційних вагань головної героїні. Цікавить лише одне запитання – чи зможе Лі Шоу віднайти новий сенс свого існування та бути щасливою? 

Ви переглядали ці  серіали? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector