Вся правда про чоловіків 50+. З власного досвіду знаю, будьте обережні дівчата!

Думаю, усі зі мною погодяться – зрілі самодостатні чоловіки значно кращі за імпульсивних хлопчиків. От тільки далеко не всі представники сильної статі з віком дозрівають.

Як на мене, усі чоловіки 50+ діляться на два види: підстаркуваті мачо – гарні, впевнені в собі, стримані та цікаві та нахабні простаки, які вважають, що жінки їх мають обожнювати й цінувати, навіть якщо вони пів життя на дивані лежать. 

Представники першої когорти приваблюють жінок різних вікових категорій. Здебільшого вони мають за плечима шлюб або ж не одружувались, адже будували кар’єру. Вони часто обирають молодших дівчат, адже впевнені, що гідні найкращого. Сивочолі мачо вміють гарно поводитись із жінками, роблять щедрі подарунки, водять в пристойні заклади. Зазвичай вони чітко розуміють, що шукають, часто хочуть сім’ю. 

Пошепки

Та не все так чудово. Пастка в тому, що на підстаркуватих красенів завжди звертають увагу інші жінки. Тож розпочавши з таким стосункам доведеться змиритись із конкуренцією. До того ж поруч із ними слід щохвилини мати гарний вигляд. А це в буденному житті досить складно. Саме тому жінки часто не наважуються на романи з солідними чоловіками.

Інша справа – другий вид. Нахабні, самовпевнені, хоча й далекі від ідеалу. Вони зовсім не витончені у залицяннях. Скоріш хизуються своїми недоліками, не приховують того, що легко з ними не буде. Від них не дочекаєшся допомоги й з ними доведеться брати на себе чимало обов’язків. Та поруч з нахабами просто, не потрібно увесь час мати гарний вигляд й перейматися через те, що вони знайдуть іншу. Вони надто ліниві, аби знову поринати у пошуки кохання.

У стосунках зі зрілими чоловіками є безліч переваг. Вже не потрібні усі ці ігри, з ними майже завжди цікаво. Та мушу зазначити один важливий момент – зупиніться на хвильку й задумайтесь, а чому в них досі немає сім’ї й стабільних стосунків? На все є свої причини, згодні?

А як ви ставитесь до чоловіків 50+?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector