Ви б бачили, що вбрала моя невістка до церкви? Вона це навмисно зробила. Тепер соромно людям в очі дивитися

Вже кілька тижнів я не спілкуюся ані з сином, ані з невісткою. А все тому, що вона мене на все село осоромила. На Водохреще я запросила молодих до себе. Хотіла аби ми разом пішли до церкви. Подруги давно цікавились, яку ж дружину обрав мій Денис. Я хотіла, щоб всі подивились на Аліну. 

Нормально попередила дівчину, що підемо до церкви. Натякнула, що треба мати гарний вигляд. Коли вона приїхала – я мало не впала. Шкіряні штани, які геть усе обтягують, напівпрозора кофтина і коротка курка. І без хустки. Я мало крізь землю не провалилась. Відразу сина спитала:

 – Як ти її так з дому випустив? Вона що повія?

 – Ти що? Думай, що говориш!

 – Негайно вези її до мене. Якусь сукню знайду і хустку дам.

  – Та вона те не вдягне.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я не слухала молодих, взяла Аліну за руку і потягнула додому.

Пошепки

 – Що ти собі думала? Пішли перевдягатись.

 – Не буду я ваш одяг вдягати. Або йду так, або ніяк. Поїду додому.

Було надто пізно, люди почали збиратись, усі роздивлялись невістку і шепотілись. Ніколи в житті не мала такого сорому. Попросила її бодай каптур накинути. Та ця нахаба навмисно цього не зробила. Тож в церкві я відійшла від них, аби односельці знали, що я такого не схвалюю.

Після служби син підійшов і сказав, що більше вони до мене не приїдуть. З того дня я молодих не бачила. В голові не вкладається, як можна не розуміти, що до церкви так не ходять! Є якісь правила, треба їх поважати. Вважаю, що невістка має бодай перепросити. 

Як гадаєте, можна так ходити до церкви чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector