Ви можете не вірити в мислення бідності, але скористатись цими порадами точно варто! Кажуть, це добре впливає фінансове становище

Осінь – найкращий час, аби впустити у своє життя щось нове. Але перед цим обов’язково звільніться від усілякого мотлоху! 

1. Закон достатку говорить наступне: “Нове не прийде, поки старе не піде”. І це дійсно працює! Доки ви обкладаєтесь старими речами – Всесвіт не зможе надіслати вам нові. Для них у вашому житті просто немає місця. Навіть китайці, люди, які в прикметах та приказках розуміються, вірять: “Щоб було нове – звільнись від старого”.

2. Основні принципи феншую теж стверджують, що від непотребу потрібно позбавлятися. Адже він закриває простір для живильної енергії Ци. Поки це відбувається, про зміни на краще можна й не мріяти!

3. Не забувайте, що старі речі повертають нас у старі часи. Коли ви одягаєте річ, яку купували багато років тому, ви заповнюєте свої думки минулим. Це називають “емоційними якорями”, які, до речі, дуже небезпечні. Ви перестаєте думати про майбутнє, мріяти та рухатись вперед… Якщо формувати життя старими думками – можна назавжди зупинитися на місці.

Пошепки

4. Тримаючись за старі речі, ви притягуєте у своє життя бідне мислення. Якщо ви будете купувати щось нове, розуміючи, що це не тільки необхідно, а й приємно – гроші самі будуть вас знаходити. А поки у вашій голові живе думка: “А що, як воно мені ще знадобиться?” – багатства точно будуть вас оминати.

Якщо ж ви маєте купу всього, що вже кілька років лежить у шафі “про всяк випадок” – зробіть добру справу. Зараз є багато людей, яким потрібні речі та одяг. Приведіть їх до ладу, виперіть та віддайте на благодійність. Так ви зробите добре і собі, і тому, хто цього потребує.

А ви вже пробували прощатися зі старими речами, щоб впустити в життя щось нове? Діліться вашим досвідом!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector