– Ви мусите забрати Дениса! – Свекруха наполягає, аби ми виховували сина її покійної доньки. Та я проти, маю на те причини

Із зовицею я ніколи не товаришувала. Навіть не мала змоги познайомитися. Вона вийшла заміж за хлопця з Нікополя, там залишилась і народила хлопчика Дениса. У 2018 році чоловік її покинув, просто втік. А рік тому Катя загинула під час обстрілу.

Саме тоді свекруха забрала хлопчика до себе на Франківщину. Я відразу зрозуміла – це дитина страшенно нахабна і зовсім не вихована. Та чоловік запевняв:

 – Денис стільки горя переніс, йому важко, треба це розуміти.

Та час минав, хлопчик і надалі поводився жахливо. Він зовсім не слухав свекруху, відмовлявся вчитися і нічого не робив вдома. Ще й хамив усім постійно, огризався. Навіть психолог не міг зарадити. 

Звісно, свекрусі було важко з хлопчиком. Вона вже далеко не молода. І ось одного вечора, ми прийшли її провідати, сіли пити чай. І тут вона заявила:

 – Ви мусите забрати Дениса! Я надто стара для батьківства. Він мене до могили доведе.

Пошепки

 – Але ж я на четвертому місяці. Як я доглядатиму складну дитину? Мені нервувати не можна.

 – Нічого, ти молода, все вдасться.

Тут чоловік, не порадившись зі мною, дав згоду.

 – Мамо, не переймайся, головне – твоє здоров’я!

А дорогою додому він ще й насварив мене. Мовляв, як я можу бути такою жорстокою. Це ж його племінник і просто нещасна дитина. Я почувалась жахливо. Але й осі не розумію, чому я мушу виховувати цього хлопця. Цілком вірогідно, що він знищить нашу сім’ю. Врешті десь є його тато і ще одні бабуся й дідусь.

Порадьте, що мені робити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector