Ви особлива жінка, якщо заради вас чоловік готовий робити ці 8 речей

Чоловіки з Марсу, а жінки – з Венери, і важко з не погодитися з цим метафоричним висловом. Між нами існує кардинальна відмінність, зокрема в прояві емоцій та почуттів. Жінка може вважати, що коханий байдужий до неї, однак він проявляє любов зовсім в інший спосіб. Не потрібно робити передчасних висновків.

З коханою жінкою чоловіки поводяться особливо:

1. Він буде слухати тебе.

Чоловіки часто поводяться дуже щиро, немов маленькі дітки, з тими, кого люблять. Він буде дивитися на тебе великими очима й зосередить на тобі всю свою увагу. Так, чоловік буде слухати кожне твоє слово, намагаючись розуміти слова і думки.

2. Він буде сваритися з тобою.

Якщо у вашій парі присутні сварки, це не погано. Такі дії навпаки свідчать про те, що закоханим не все одно. Чоловік буде обговорювати та розв’язувати проблеми, тому що ти йому важлива. Такі обговорення – ознака здорових відносин, коли ви намагаєтеся знайти компроміс.

3. Він буде йти на жертви заради твого щастя.

Жертовність – одна з найважливіших ознак справжнього кохання. Коли людина нехтує своїми інтересами та іде на поступки заради щастя своєї половинки – це багато чого коштує, а також показує його любов і повагу. 

4. Він буде боротися за твою любов.

Він знатиме, що йому пощастило мати тебе поруч, тому втратити тебе – найбільший його біль. Такий чоловік ніколи не покине тебе наодинці з бідою та завжди буде поруч.

5. Він буде щиро пишатися твоїми досягненнями.

Коли чоловік любить тебе, він вважає твої досягнення своїми. Гордість, яку він відчуває за тебе, схожа на почуття матері за свою дитину. У любові немає конкуренції, тому він не буде відчувати загрози своєму успіху з твого боку.

6. Він буде вважати тебе красивою навіть у ті дні, коли ти погано виглядаєш.

Такий чоловік буде любити тебе і з брудним волоссям, і з акне, якщо він дійсно цінує тебе. Зовнішня краса ніколи не буде основою його любові. Для нього ти завжди красива.

7. Він дбатиме про твоїх рідних і друзів.

Твої близькі стануть і його ріднею. Чоловік поважає та цінує оточення своєї коханої, адже розуміє, наскільки важливі ці люди для тебе, і буде так само їх поважати. 

8. Він не буде боятися показати тобі свою вразливість.

Ти будеш єдиною людиною, з якою він може поділитися своїми емоціями та внутрішніми переживаннями, хоча це чоловікам вдається не так вже і легко.

Як проявляє кохання Ваша друга половинка?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector