Ви помічали, що з віком люди стають злішими? Знаєте чому?

Ви помічали, що літні люди часто зліші та жорстокіші. Вони без роздумів зчиняють сварку і часто невдоволено буркотять. Люди довкола починають уникати стареньких і цим, здається, що ще більше дратують їх. 

Хтось скаже, що вони самотні тому й такі. Та річ не лише в цьому. 

Нам здається, що деякі бабусі та дідусі ненавидять увесь світ. А насправді вони просто не приховують власних почуттів. Річ у тім, що в молоді роки ми чимдуж намагаємось сподобатись іншим, завоювати своє місце у суспільстві, здобути статус. Для нас важливо бути добрими, чуйними, цікавими. Врешті від цього залежить майбутнє. 

Згадайте, як часто ми робили те, що не хотіли, аби догодити іншим. Або казали приємні речі, аби не засмутити друзів. Ми створюємо собі образ маску особистості, прагнемо, аби люди нас саме такими бачили. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланнямhttps://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Пошепки

З віком приходить розуміння, що все це зайве. Зникає потреба здаватися кращими, догоджати усім довкола. Ми перестаємо робити те, що не хочемо. Вчимося казати “ні”, висловлювати власну думку, навіть, якщо вона не подобається іншим.

Молоді постійно шукають компроміси, аби налагодити стосунки з іншими, зайняти належне місце в ієрархії. Літнім це не потрібно. 

Та чи варто уникати стареньких через те, що вони часом різкі, кажуть усе, що на думці? Зовсім ні. Їхня прямолінійність заслуговує на повагу та захоплення. Вслухайтеся в кожне слово і робіть висновки. Їхня мудрість та досвід допоможе не робити помилок.

А ви як гадаєте, чому літні люди поводяться так, наче ненавидять увесь світ?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector