«Ви прокляті всі без винятку»- Сергій Притула записав емоційне відеозвернення до всіх росіян

Шоумен, а віднедавна волонтер, Сергій Притула записав відеозвернення до.. росіян. Ще й російською мовою. 

Чоловік звернуся не тільки до своїх колег-зрадників, але й до всього народу. Свій відеоролик на 9 хвилин Сергій підписав “Гештальт закрито”:

Я закликав російських зірок зупинити війну. Але російські зірки мовчали

Ви прокляті усі без винятку. Вам та вашим дітям жити в ізоляції від усього цивілізованого світу, який хоче творити. Ви ж здатні тільки руйнувати. Ваше майбутнє — країна-вигнанка. Ваше майбутнє — країна 404. І незабаром настане той час, коли в Махачкалі, Улан-Уде та Якутську, після того, як з війни не повернуться тисячі бійців, виникне питання: а навіщо нам вбивати українців, якщо росіяни — ближче, і це вони відправили нас на фронт гарматним м’ясом, як завжди, і робили із підкореними народами? Але чи надовго? Горіть у пеклі, росіяни. Оруелл вам аплодує (пряма мова з перекладом на українську)

Сергій розповів росіянам про злочини, які скоюють російські військові в Україні. Та озвучив, яке майбутнє чекає на країну далі: 

Діти кожного вбитого українського солдата зростатимуть лише з однією думкою ПОМСТА. І це ви зробили своїми руками, росіяни. Ви думали, що вбиватимете, ґвалтуватимете і грабуватимете і про це ніхто не дізнається? Гей, хлопці, 2022 рік. Ми вже ідентифікуємо вас

він також саркастично додав, що деякі українці знають російську мову та помста їх чекатиму у будь-якому куточку світу: 

Ми вичікуватимемо, а ви будете неуважні.

Ще Сергій додав за голову Російської православної церкви, який благословляє російських солдатів на війну та звірства. 

Відео можна переглянути тут: 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector