– Ви що, безрукі?! Зараз я покажу, як правильно пологи приймати! – кричав мій чоловік на лікарів. Так ми дитину і втратили…

Сьогодні я глянула на свого сина і злякалась: він став зовсім таким, як його батько…

Заміж я вийшла, коли буде ще дуже молодою. Тільки закінчила школу, ще нічого і цьому житті не тямила. І тут зʼявився він: дорослий, з досвідом і цілим багажем знань. Мене зовсім не турбувало, що Андрій був аж на 15 років від мене старшим. Тоді мені здавалось, що мати дорослого чоловіка — все одно, що бути в Бога за пазухою. І перші кілька років так воно й було.

Та от як тільки народила я сина, усе пішло шкереберть. Усе, що я робила, було не так. Не так помила посуд, не так приготувала вечерю, не так виховую сина… За останнє чоловік особливо любив вчепитися. Як зараз памʼятаю: сидить Максимко, синочок мій, і аж плаче над тим зошитом з математики. А Андрій горлопанить на нього так, що аж очі з орбіт вилазять!

Андрій думав, що розумнішого від нього немає в цілому світі. Тож не дивно, що свої поради непрошені роздавав наліво і направо. Памʼятаю, як почались у мене другі пологи, то він і лікарям розказувати почав, які вони безграмотні. 

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

⁃ Накупляють дипломів, а тоді людей калічать! Хто вас, безруких таких, взагалі до людей пускає?! Або слухайте, що я вам кажу, або діла не буде! — хапав за руки лікаря Андрій.

Пошепки

Тоді наша дівчинка померла… Через крики чоловіка лікарі щось пропустили і врятувати мою дитинку не змогли. Того дня я на розлучення і подала. Через 5 років після того вийшла заміж вдруге. І, нарешті, стала щасливою.

Більше дітей не народжувала, але в Максима вклала всю душу. Мала надію, що виросте він нормальним, хорошим, адекватним чоловіком. А оце сиджу, дивлюсь, як він з онучкою моєю уроки робить, і аж плакати хочеться… Взяли таки батьківські гени гору.

Рветься Максим всіх життю повчати, хоча й сам його ще не бачив. Учора один із його «концертів» записала на відео. Думаю, треба буде показати йому, як надумає ще раз не жінку чи дитину рота відкрити. Бо, не дай Боже, і він такого лиха накоїть, як батько його колись. Але чоловік каже, щоб я в чужу сімʼю не лізла, бо ще й винна буду.

От і не знаю, що його тепер робити. І мовчати не хочу, і чоловік мій правду каже…Що порадите?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector