– Ви в мене жили, то тепер час борги віддавати! – Я мало не впала, побачивши свекруху з валізами

Після весілля ми з чоловіком кілька років жили у його батьків. Можу сміливо стверджувати, що це були найжахливіші роки в моєму житті. Я почувалась зайвою в їхній квартирі. І мені постійно про це нагадували.

От, наприклад, на кухні я не мала права користуватись посудом чи кухонним приладдям без дозволу. Ванну приймати можна було лише після всіх, аби свекрам гарячої води вистачило. Та й просто знаходитись в одній кімнаті з родичами чоловіка мені було важко. Я почувалась пригнічено. А одного разу, коли чоловіка не було дома, його мама підійшла до мене і сказала:

 – Скоро ви схочете дітей. Погодься нам не затишно жити разом. З дітьми ж взагалі тісно буде.

 – Згодна, я сама б хотіла жити окремо.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

На вечір я розповіла все чоловікові. Він дуже здивувався. Почав стверджувати, що його мама ніколи б не натякала на те, що ми маємо переїхати. Тоді він пішов і спитав її.

 – Мамо, невже ми тобі заважаємо?

 – З чого ти взяв? 

Пошепки

 – Дружина розповіла про вашу розмову.

 – Яку ще? Я їй казала, яка щаслива, що ви поруч і як вже чекаю, аби в нашому домі з’явилися онуки.

Я повірити не могла, що вона мене так нахабно оббріхує. Минув рік і не стало мого діда. Мені залишилась квартира, в яку ми скоро переїхали. Це було велике полегшення для мене, адже я саме перебувала на сьомому місяці вагітності. Ми зробили ремонт і нарешті я почувалась господинею у власній оселі.

Та всього через два роки сталося неочікуване. Одного дня на моєму порозі з’явилась свекруха. Вона вирішила розлучитись з чоловіком, адже дізналась, що багато років тому в нього була коханка, яка навіть дитину народила. Квартира, в якій вони жили, дісталася свекрові від батьків.

 – Ви в мене досить довго жили, час повертати борги!, – сказала вона, розпаковуючи валізу в моїй вітальні.

Відтоді минув місяць. Я знову почуваюсь незатишно, лише тепер у власній оселі. Скажіть, які мені бути? Звісно, це мама чоловіка і він хоче їй допомагати, але я боюсь, що не витримаю.

Що зробили б ви на моєму місці?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector