Ви здивуєтесь, як зміниться ваше життя, якщо дотримуватися цих правил! Я вже через тиждень побачила результат!

Якщо вірити вченням давньокитайського філософа Лао-Цзи, людина тільки тоді зможе стати щасливою, коли знайде в собі спокій та гармонію! А зробити це, як виявилось, дуже і дуже просто. Ці кілька порад змінять ваше життя в кращу сторону.

Ніколи не поривайтеся мстити! 

Думки про помсту, бажання зробити боляче тому, хто зробив боляче тобі – усе це дуже погано впливає на наші думки! Ми зосереджуємося на лихому, не впускаючи у своє життя світле та добре. Якщо вас хтось скривдив – умійте простити йому його вчинок. Він зробив вас сильнішим, а людину, яка заподіяла лихо – показав без масок та брехні. Доля помститься за вас, якщо так воно судилося.

Перестаньте оточувати себе матеріальним!

Ще від дідусів та бабусь нам дісталась звичка берегти старі речі, купувати все за знижками… Бувало ж у вас таке, що вам нічого не треба в магазині, але ви набираєте цілий кошик, бо діє якась акція? Здавалося б, це все має заощаджувати наші гроші. Але працює це все навпаки! Зайві речі погано вливають на нашу енергію.

Лао-цзи завжди повчав, що насправді багатий лише той, кого влаштовує його нинішнє становище. Бо лише така людина може насолоджуватися кожним моментом свого життя. Намагаючись заробити всі гроші й купити все, що є на вітринах, ми емоційно згораємо.Пам’ятайте: багато – не завжди добре. 

Якщо у вас буде багато грошей – навколо вас буде крутитися багато заздрощів.

Пошепки

Якщо у вас буде багато друзів – ви не матимете на всіх достатньо часу. Ви не зможете вчасно зрозуміти, хто з них справжній.

Якщо у вас багато одягу – ви будете витрачати весь свій час, аби підібрати, що одягти.

Щоб отримати справжнє багатство – відпустіть свої звички бідності. Бо не все те золото, що блищить.

Не намагайтесь встигнути все і скрізь!

Не вийшла заміж до сорока – стара і нікому непотрібна діва. Не придбав своє житло до 25 – невдаха, який не вміє заробляти гроші. А ще треба швидко отримати освіти, відкрити свій бізнес, змінити кілька автомобілів десь років до тридцяти… Ми постійно спішимо жити, аби відповідати “нормам” суспільства. Але для чого ми це робимо? Нам не притаманні звички хижаків. Ми ліниві по своїй натурі. Нам можна зупинятися, відпочивати та пробувати спочатку. Усе, що повинно статися – і так станеться. 

Не будьте такими, якими вас хочуть бачити!

Залишайтеся собою. Прагніть бути кращою версією себе, замість того, щоб рівнятися на когось. Не намагайтеся схуднути, якщо самі цього не хочете. Не змінюйте колір свого волосся, якщо вам і так все подобається. Не вірте, що суспільство буде вами захоплюватись, як тільки ви будете відповідати “стандартам”! Вас створила природа, а природа створює лише досконалі витвори. Дайте собі волю бути собою.

Ви згодні з цими словами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector