«Вибирай: або я, або твоя донька. Думаю, ти все розумієш?» – з викликом сказав Орест

У випускному класі Світлана почала зустрічатися з Віктором. Вона думала, що він – кохання її життя і вони завжди будуть разом.Однак як тільки юнак дізнався про вагітність своєї обраниці, від нього й слід остиг. Ставати батьком у його плани не входило. Світлана нажила собі в селі лихої слави. Незважаючи на увесь сором, який довелося пережити її батькам, вони не покинули свою доньку напризволяще. Бабуся з дідусем погодилися няньчитися з онукою, поки молода матуся здобуватиме вищу освіту в місті. 

Світлана стала студенткою економічного факультету престижного вишу. Навчання вона поєднувала з підробітком у невеликій кав’ярні. Гроші у їхній сім’ї зайвими не будуть. Саме під час чергового робочого дня дівчина зустріла Ореста. Чоловік одразу сподобався їй своєю вродою, гострим розумом та харизмою. Ці почуття були взаємними. Світлана чула солодкі обіцянки, компліменти та приємні слова. 

Між ними швидко зав’язалися стосунки. Орест запропонував дівчині з’їхатися разом, а згодом освідчився їй. Про доньку коханої він також знав і навіть запевняв, що буде допомагати з вихованням малечі. Час від часу чоловік давав Світлані гроші, аби та купила якісь іграшки чи вбрання. 

Минали дні й дівчина вирішила, що прийшов час забрати доньку до себе. Однак Орест на цю пропозицію відреагував категорично:

Пошепки

– Навіщо нам зайві проблеми? Хай твої батьки дбають про свою онуку, а ми будемо працювати і насолоджуватися один одним. 

Звісно, Світлана не очікувала такої реакції. З одного боку, вона щиро кохала Ореста, а з іншого, не могла відмовитися від малечі. На щастя, чоловік підказав їй правильне рішення. 

– Я не готовий нести відповідальність за чужу дитину, тому тобі доведеться вибирати: або я, або Інна. Сподіваюся, що надалі ця тема буде закритою і ми заживемо, як раніше, – з викликом сказав він. 

У відповідь Орест не почув ані слова, а наступного дня у його квартирі було пусто. Світлана зібрала свої речі й пішла геть. На прощання вона залишила записку зі словами: “Я завжди буду обирати свою дитину”. 

Чи правильно вчинила жінка, як ви вважаєте? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector