– Виходь за нього. Тобі вже 40, хоч сама не будеш! – Всі вмовляли мене. Та ніхто не попередив, що моє життя перетвориться на жахіття

Так склалося, що в 32 роки я розлучилась. Довго не могла завагітніти, а тоді чоловік знайшов коханку, котра завагітніла. Звісно, він обрав її. А я поступово змирилась, що одна віку доживатиму. А тоді в 40 років зустріла Романа. Дуже цікавий і добрий чоловік. Приходив на побачення з квітами, ми говорили годинами та було дуже комфортно. Аж раптом він вирішив зізнатися:

 – Ти знаєш, мені добре з тобою. Вважаю, що нам слід розписатися. Але мушу дещо тобі сказати. Раніше не наважувався, боявся, що ти втечеш.

 – Що сталось?

 – В мене троє дітей. Я вдівець, виховую їх самий, і це дуже складно. Я зрозумію, якщо тобі таке не треба.

Мене наче крижаною водою облили. Я й справді не збиралась виховувати чужих малюків. Його старшій доньці було 13, вік дуже важкий. Синові – 10, а молодшій донечці – всього чотири. Я чесно йому сказала, що мушу все обміркувати. Розповіла про ситуацію подрузі. А вона впевнено сказала:

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Пошепки

 – Виходь за нього, що ти думаєш! Тобі 40, хоч сама не будеш.

 – А чи впораюсь я з дітьми. 

 – Не переймайся, вони виростуть і поїдуть. А ти матимеш з ким в парку погуляти. 

Не знаю, чим я думала, та все ж погодилась. Та вже за пів року страшенно пошкодувала. Рома прекрасний чоловік, але його діти жахливі. Старша донька відверто знущається з мене, шантажує, не слухає, нічого не робить по господарству. Син постійно нагадує, що я в їхній оселі ніхто і взагалі тимчасово. А маленька донька просто не знає, що таке виховання. Чоловік шкодує їх, адже зростають без матері. Та цим робить лише гірше. Діти його не поважають і не знають дисципліни.

Я забула, що таке спокій. Почуваюсь так, наче мене використовують, увесь час готую й прибираю за ними. І скажіть, хіба не краще зустріти старість самій?

Порадьте, можливо краще втекти? Чи варто терпіти, аби лише одній не бути?

Більше цікавих життєвих історій тут https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector