Вийти заміж “по зальоту”. Таким був мій план! От тільки я й не уявляла, чим ця афера для мене закінчиться…

Якщо вийти заміж через дитину, то це не означає, що ваш шлюб буде точно нещасним! Я в тому переконалася на власному досвіді.

Всю юність я була дуже активною та класною дівчиною, за якою повно хлопців бігало. Вже у 18 років я точно знала, яким має бути мій майбутній чоловік. Проте виходити заміж не поспішала.

У віці 26 років, коли усі мої ровесниці мали вже по 2-3 дітей, я вирішила, що мені набридло гуляти і тепер треба серйозно думати про своє майбутнє. Я працювала на той час продавцем-консультантом у магазині одягу і одного разу побачила хлопця, який мені відразу дуже сподобався. Щоб познайомитись мені багато зусиль докладати не потрібно, тому вже наступного вечора я йшла з Ігорем на побачення. 

Пошепки

Через деякий час я зрозуміла, що хочу мати від нього дітей. Ігореві така моя ідея не сподобалась, проте коли я завагітніла, він не мав іншого вибору — довелось одружитись зі мною. Так, мені довелось пережити величезну хвилю агресивних висловлювань з боку його родичів, але все це минуло, вони змирились з тим, що нікуди я Ігоря не відпущу. Адже наша дитина має виховуватись у повноцінній сім’ї. 

Якщо хтось скаже, що ми не щасливі у шлюбі, то це не так! У мого чоловіка найкраща дружина і якби не я, він би пропав! Головне, щоб наша дитина зростала разом з батьком і матір’ю. 

А як вважаєте ви? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector