Випадково “дізналася” причину, чому чоловік ніколи не брав мене на корпоративи. Точніше, познайомилася з нею на святкуванні. Так, справа саме у цій жінці!

У мене з чоловіком Дмитром чимала різниця у віці – 10 років. У свої 37 він вже має власну будівельну компанію та безліч працівників під керівництвом. 

Звісно, як і всі директори, Діма обожнював корпоративи. І робив їх досить часто – перед Новим Роком, на день будівельна, на свято заснування компанії. Ну і вони не просто сиділи в офісі, а їхали або у гори, або у розкішний ресторан. І за всі розваги платив Дімка. 

А мені було дуже цікаво з ними хоча б раз “потусити”. Адже була не тільки випивка, але й різні конкурси, змагання. Часто запрошували ведучих чи музичні гурти. Якщо було свято у кафе, то наймали команду декораторів та фотографів. Вони завжди гуляли на широку ногу.

І тоді був грудень, десь тиждень до Нового Року. Я знала, що 30 грудня у них буде зимовий тематичний корпоратив. 

– Коханий, а можна з тобою? Ну просто мені дуже цікаво, як у вас свята відбуваються. Бо у нас на роботі тільки застілля типове, як за часів радянщини.

– До мене? Ну тобі там буде нудно, повір. І майже ніхто не бере на корпоратив чоловіків чи жінок. Ми їдемо суто нашим колективом і все. 

Чесно, я тоді трохи образилася. І постійно чекала, коли вже той злощасний сезон корпоративів завершиться. Бо це якось не нормально, що я вдома з дитиною няньчуся, а Дімка гульбанить до ночі. 

Так вийшло, що декілька місяців тому у компанію Діми влаштувався чоловік моєї однокласниці Віти. Ми з нею дуже добре товаришували і я сама запропонувала вакансію. Адже під час війни у них народилася третя дитина, а грошей було обмаль. Діма допоміг його влаштувати у відділ транспорту. 

І от якось ми з Вітою перестрілися у торговому центрі. Я тоді просто щось шукала у супермакеті, а вона бігала від магазину до магазину:

– А це ти куди так готуєшся? 

– Як куди? Корпоратив на носі, треба сукню гарну купити і туфлі.

– Який корпоратив?

– Ну тобі Діма не сказав? У ресторані після завтра! Ми всі збираємося. 

Пошепки

Як виявилося, більшість співробітників все-таки брали своїх чоловіків та жінок на свята. 

– Ну я не хтів тобі казати, бо на кого дитину залишимо? І тобі не подобаються гучні вечірки.

– Нічого, твоя мама нехай з онучкою посидить. А я подивлюся хоча б раз на ваші забави!

Тоді у Діми був вже не такий святковий настрій, коли я їхала з ним у ресторан. Однак, я купила найкращу сукню, туфлі, зробила зачіску та макіяж. 

Я знала, що до мене у Дмитра були стосунки з однією співробітницею, Ніною. Але вони задовго до мене розійшлися. Діма не хотів її звільняти чисто через те, що вона гарний працівник та часто веде вдалі перемовини з іноземними партнерами. 

Ніна весь вечір так терлася біля Дмитра. Наче та собака, у якої блохи на спині. Поводилася дуже так провокуючи – кликала до танцю, просила разом випити на брудершафт, брати участь у конкурсах. Її навіть не бентежило, що поруч сиділа я, його жінка! 

Тоді я і задумалася – а чи не зникли у Діми почуття до Ніни? Ну не дарма вона себе так нахабно поводить з одруженим чоловіком. Адже чому Діма так не хотів мене брати на корпоративи?

Чесно, я себе тоді стримувала до останнього, аби не дати ляпасу Ніні чи не потягати її по всьому танцмайданчику за волосся. Хоча деякі співробітниці мене заспокоювали та казали, що Ніна так зі всіма чоловіками хвостом крутить. 

Я знаю, що через тиждень Діма знову влаштовує корпоратив на честь вдалого контракту з італійськими інвесторами. Орендував великий ресторан з басейном, буде діджей та ще фотограф. І, звісно, Ніна там також буде. 

Мене вже починає їсти підозра – а чи не зраджує мені Діма з Ніною? Ну так, у нас є дитина і я молодша за ту Нінку… Однак, не дарма чоловік не хоче мене брати на корпоративи. Цього разу я також хочу поїхати на свято, але боюся, що чоловік мене не захоче брати. 

На Вашу думку, з чим пов’язана така дивна поведінка чоловіка? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector