Випадкових зустрічей у житті не буває! Кожна людина, навіть погана, була потрібна

Часом у житті з’являються зовсім неочікувані люди. Здається ніщо вас не може поєднати, але з якоїсь незрозумілої причини – вони поруч. Насправді все елементарно – ваша душа впізнає свою людину. Це відбувається на чуттєвому рівні, підсвідомо. 

Але ж чому тоді так часто трапляється, що поруч опиняються погані люди? Які вас ображають? Руйнують життя? Ми тоді із сумом визнаємо, що помилилися. Але чи дійсно це так?

Ні, це не помилка. Просто в певний період життя ця людина була вам потрібна. Вона допомогла щось збагнути, переосмислити, прийти до певних висновків.

Насправді змінити можна все. Є зовсім мало перешкод, які людині важко здолати. Наприклад, фатальні перешкоди – війна, хвороба, в’язниця і смерть. Утім, лише остання – незворотна. На всі інші цілком можна вплинути

Є перешкоди, які важко здолати – соціальний статус, національність, походження, релігія, залежність від сім’ї. Та у сучасному світі дедалі простіше вийти за рамки й позбавитись тенет усталених стереотипів.

Пошепки

Усі решта перешкоди ми створюємо самостійно. Вони живуть суто в нашій голові й залежать від світосприйняття. Ми самотужки заганяємо себе в куток, навіюємо собі, що щось нам не під силу, або стосунки з іншим не складаються з якихось невідомих причин.

Страх, впертість, егоїзм, жадібність – це ті бар’єри, які часом здолати важче, аніж мури в’язниці. Саме через них не складаються відносини з іншими. Навіть, якщо ви щиро кохаєте і підстав не бути разом немає – егоїзм може зруйнувати ідеальний шлюб. 

Нам здається, що нас недостатньо люблять, до мало віддають. А річ у тім, що ми маємо завищені очікування, хочемо від інших забагато. А потім ще й ображаємось через власне невдоволення.

Як часто один з партнерів не хоче визнавати власні проблеми, сперечається. І врешті це все руйнує і залишається наодинці із собою. Минають роки, перш ніж приходить розуміння власної провини. 

Та подолати можна все. Переступити через себе, зробити перший крок, перепросити, повернутися, навіть змінитися. І не кажіть, що люди не можуть вдосконалюватись! Усі ми дивовижні, розумні, здатні робити наукові відкриття, тож чому ми не вміємо працювати над собою? Варто лишень захотіти!

А ви вірите, що людина може змінитися?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector