Просто оберіть полум’я і дізнайтеся про себе більше

Ви пристрасна людина? Просто робите все за інерцією, чи вкладаєте в кожен новий день максимум зусиль?

Сьогодні ми рекомендуємо вам пройти тест, який покаже, наскільки ви пристрасні в житті. Багато філософів переконані, що щастя виникає тоді, коли людина займається улюбленою справою. Тоді вона більш продуктивна, проживає менше стресових ситуацій та заробляє набагато більше.  

Це може бути ключем до щастя, чи не здається вам, що варто задуматись над своїми пристрастями?

 Сьогоднішній тест пропонує вам вибрати одне з цих 5 вогнищ. Ви готові прогулятися у лабіринті своїх пристрастей? 

Результати тесту

Полум’я 1

Якщо вашу увагу найбільше привернуло це полум’я, то любов панує у вашому житті, для вас немає нічого важливішого. Кохання є вашим повітрям, себе воно окриляє і дозволяє відчувати себе живим. Основна ваша пристрасть – це любов, але не варто забувати, що це водночас є і вашим слабким місцем, тому що перед коханням ви вразливі, і це часто грає проти вас. Оберігайте своє серце від розчарувань.

Полум’я 2

Якщо друге полум’я подобається вам найбільше, то сенсом вашого життя є сім’я. Ніщо не мотивує вас більше, ніж рідні люди. Ваш партнер має бути вірним, найкращим другом, з яким можна побудувати міцні стосунки, так, щоб один раз і на все життя. Вам слід навчитися вдосконалювати діалог з рідними людьми і не дозволяти непорозумінням руйнувати ці міцні зв’язки. 

Полум’я 3

Якщо ви віддали перевагу третьому вогню, це означає, що пристрасть, яка керує вашим життям, – це фантазія. Ви живете в ім’я своїх мрій, хочете фантастичного, мирного, легкого життя… Ви ніколи не тримаєте ноги на землі, ви завжди летите високо і робите це навіть тоді, коли йдеться про кохання. Іноді вам треба дивитися на ситуацію холодним розумом, бути раціональнішими, щоб не допускати помилок. 

Полум’я 4

Четверте полум’я позначає домінантну і дуже нарцисичну особистість. Ваше найбільше захоплення – це ви самі, ваші потреби, ваші бажання. Ви зосереджуєте своє життя на власній особистості, навіть у любові, важливо лише те, чого ви хочете, це причина, чому ваші любовні історії не тривають довго. Вам слід взяти на себе зобов’язання і навчитися цінувати інших людей. Спробуйте не лише брати, а й віддавати, щоб побудувати міцні стосунки. 

Полум’я 5

Якщо останній вогонь вразив вас, це означає, що вам не вистачає справжньої пристрасті в житті. Ви живете за інерцією і не можете зрозуміти, що Вам потрібно від життя. Всім довкола здається, що Ви невпевнена і песимістична людина, не вмієте насолоджуватися життям. Відпустіть всі образи, залишіть їх в минулому, не варто гнітити себе цими думками. Минуле не має впливати на ваше життя зараз.

Ви згодні з описом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector