Як в кошельку було пусто – то трималися разом, а розбагатіли – зразу розлучення

Досі сім’я Аліси була такою ж, як і всі інші. Нічим особливим не вирізнялися: ні вбогістю, ні надмірним багатством. 

У парі обоє працювали. Дбали, щоб у дітей було все необхідне. На все вистачало більшою мірою завдяки стриманості та доточності Аліси. Вона вела перелік усіх витрат і розпоряджалася коштами розумно. З меншими сумами, хто б там і як не казав, жити легше. Розписуєш, що і куди – вистачає на все, бо зайвого собі не дозволиш, отже й більше коштів не витратиш.

Кілька років тому чоловік Аліси вирішив відкрити власну справу. Йшов на великий ризик, але був готовий до будь-якого результату. Перші кілька місяців довелося жити дуже скромно. Навіть скромніше, ніж досі.

Чоловік все рідше з’являвся вдома, бо годинами просиджував з батьком на роботі, плануючи, як їм не прогоріти з бізнесом, А Аліса вдома лікті собі кусала. Все думала, вийде у них щось чи зостануться з нічим.

Жінці спочатку було дуже прикро. Всі готуються до свят, купують хороші продукти, організовують празники, а вона навіть на дні народженні доньки зекономила. А про відпустку взагалі мовчить. Яке там море? Не до нього тоді було.

Але зрештою опускати руки ніхто не збирався. Аліса вірила, що так вони з чоловіком випробують на міцність свій шлюб. 

– Я думала, якщо ми витримали злидні, хоч було ой як нелегко, то далі нас уже ніщо не могло налякати,- розповідає жінка.  

Подружжя і справді упродовж Обом було дуже важко, але вони старалися підтримувати одне одного.  Обоє поводилися стримано та розважливо. Вчилися чудесам економії, щоб могти дозволити собі все необхідне і ще й про запас відкласти.

Виходило так, що дохід у сім’ю тоді приносила тільки Аліса. Вона офіційно працювала, допоки коханий будував плани на майбутнє і намагався втілити їх у життя. Дружина просто чекала, не сміючи йому перечити. Мріяла, що скоро вони заживуть, як багаті люди і їй навіть рахувати кожну копійку не доведеться.

Напевне, доля почула прохання Аліси, адже вже через три роки бізнес чоловіка і справді почав давати хороший прибуток.

Спочатку жінка навіть повірити не могла, що таке буває. Ще вчора вони не могли дозволити собі нове взуття для дитини, а сьогодні хоч щотижня нову пару купуй.

Нарешті вдалося повіддавати всі борги, зробити у квартирі ремонт, купити нові меблі та техніку і навіть на відпустку відкласти. 

Перший час Аліса жила диким страхом того, що все це тільки тимчасово. А що вони робитимуть далі?

Знову повертатися до убого життя? 

Пошепки

Але з часом дівчина звикла і погані думки покинули її голову. Вона просто жила тут і зараз, бо мала таку можливість. Нарешті її мрія здійснилася. 

І якщо дружина такий злет пережила легше, то чоловік адаптувався не одразу. Гроші запаморочили йому голову. Тепер Сергія заледве можна було впізнати.

Психологія грошей: навчіться мислити як багата людина | Event Ukraine

Він почав чіплятися до дружини через найменші дрібниці: те не так зробила, це несмачно зварила, не ті продукти купила, не той одяг вибрала.  Зате допомагати, як це робив колись, він тепер відмовлявся. Мовляв, не чоловічі це обов’язки. Він он скільки грошей в дім приносить. Так що хай Аліса мовчить і порається по господарству.

І з часом дружина стала поганою господинею, діти неслухняними і навіть грошей було замало.

– Нащо тобі та робота? І так не встигаєш все в домі зробити. Звільняйся і сиди тут, як усі нормальні дружини! Маєш кухню, дитину – працюй. 

Йшлося про ту роботу, яка колись годувала все сімейство. Тепер чоловік наполягав на звільненні, мовляв, йому потрібна хороша дружина, а не відповідальний колега. Гроші він і сам заробити міг.

Аліса ж у роботі тепер шукала не так гроші, як відраду. Вдома атмосфера стала важкою. Злагоди та гармонії ніби й не було. А так хоча б в офісі могла відпочити від набридливого чоловіка, яким став її коханий тепер. Взагалі Аліса почала думати про розлучення.

До слова, чоловік і справді кардинально змінився. Колись чуйний і щедрий Сергій, зараз був страшенним скнарою і занудою. Доки не мав власних коштів, то дякував дружині за будь-яку вечерю, а тепер ще й відмовитися може, якщо їжа йому не сподобається. Аргументує все тим, що дає Алісі немаленькі суми, куди вона їх витрачає? Де його дорогі продукти та вишукані страви?

Допомоги від нього зараз не дочекаєшся. Жінка і справді стала посудомийкою, пральною машинкою, нянею і домогосподинею. А все чого? А все того, що Сергій гроші в дім приносить. А більшого від нього й не допросишся.

Ось так і виходить, що доки немає у людей грошей, доти й не виникає особливих примх та потреб. А з великими сумами вся людяність іде нанівець. 

Сергій втратив не тільки люблячу дружину та дітей, а й усіх друзів, з якими товаришував, доки не зазнався через власний бізнес. 

Зате всі довкола йому заздрять. Мовляв, усе має. І вони навіть не здогадуються, що Сергій уже втратив найцінніші здобути свого життя.

А ви погоджуєтеся з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector