Вирішила піти в гості до сина з невісткою. Дорогою випадково побачила свого Івана з незнайомою жінкою

Я задоволена своєю невісткою. Хоч вона родом із села, але може пишатися своїм відмінним вихованням. А ще вона дуже мудра жінка, чудова мама і господиня. Одним словом, Василина – еталон ідеальної дружини. 

Невістка встигає наводити вдома лад, займатися онуком і щоразу готувати нові смачні страви. Не дивно, що вона одразу запала мені в душу. 

Я часто навідуюся до молодих в гості, адже живу не далеко. Ось і цього разу вирішила зайти, привітатися й онуків поняньчити.

Однак дорогою я зустріла свого сина. Він був не один. Поруч стояла незнайома жінка з букетом квітів у руках. Вони вдвох мило усміхалися, а потім разом зайшли у кафе.

І до гадалки не потрібно ходити, щоб здогадатися в чому справа. Мені стало соромно за Івана. Я не могла повірити, що він на таке здатен. Хіба я так його виховувала? Хіба такий приклад подавала?

Невістка радісно зустріла мене, а молодший онук кинувся на руки. 

Пошепки

Василина приготувала чай і пригостила мене домашньою випічкою. Вона була у піднесеному настрої і одразу почала ділитися радісними новинами. Невістка розповіла, що Іванові запропонували на роботі підвищення. Це означало, що збільшиться зарплатня, але чоловікові доведеться частіше їздити у відрядження. Інколи його будуть викликати навіть серед ночі.

На повернення сина я так і не дочекалася. Правду Василині також розповісти не наважилася. 

Проте тепер вдома я не знаходжу собі місця. З одного боку, я розумію, що мій син робить велику помилку, адже такої зразкової дружини більше не знайде. З іншого, мені шкода невістку, адже вона не заслуговує на таке ставлення.

Зрештою, я вже була готова розповісти Василині правду. Зателефонувала до неї, але вона ошелешила мене новиною: незабаром я знову стану бабусею. Вони з Іваном чекають на поповнення. І як тепер мені вчинити? Не бачу виходу з цієї ситуації. Можливо, варто поговорити з сином і переконати його в тому, що потрібно схаменутися, поки не пізно…

А що б ви могли порадити жінці, яка опинилася в такій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector