Вирішила взятися за себе, щоб привернути увагу коханого, але закінчилося все зовсім не тим, чого я очікувала

Не знаю, чи відоме вам те відчуття, з яким я зараз живу. Сподіваюся, вам ніколи не доводилося переживати подібне і не доведеться в майбутньому.  Зараз я цілком розбита і спустошена.  знаєте, хто мене довів до такого? Власний чоловік.

Одно дня він просто підійшов до холодильника, відкрив його, запитав, де у нас ковбаса і кинув, ніби між іншим, що нам треба розійтися. Тоді попросив не хвилюватися і запевнив, що так буде краще для всіх. 

Пригодую, що земля у мене йшла з-під ніг. Я не дуже розуміла, що спонукало його до такого рішення, але не могла і слова вимовити, щоб розпитати про це в нього.  Дуже довго я була переконана, що це просто розіграш, адже трапилося все напередодні мого дня народження. Думала, що він зараз зустріне мене в колі друзів і  скаже, що це було не більше, ніж сюрприз. Втім, свято минуло, але нічого подібного не трапилося. 

Після того я довго згадувала нашу першу зустріч, побачення, освідчення і весілля. Мій чоловік був тоді зовсім типовим, безперспективним молодим кавалером, за якого заміж я йшла більше із жалості, ніж з великого кохання. Втім, він умів гарно залицятися. Там і справді встояти не можна було. З часом вдалося полюбити його до нестями. І я готова була жити з ним до скону, якби не цей випадок.

Пригадую, що ще із самого початку рудні робили все, щоб завадити нашому щастю. Вони казали, що я варта кращого чоловіка, ніж мій обранець. Аргументували все тим, що я й сама красива, розумна та ще й з двома вищими освітами і прибутковою роботою. А я постійно захищала коханого.

З часом і чоловік знайшов собі непогану роботу. Я підтримувала його, допомагала, бо була впевнена, що в нього все вийде. Через два роки у нас народився син, а згодом. Усе було добре. Ми нарешті вийшли на стабільність.  

Із самого початку чоловік  щодня мені нагадував, яка я в нього хороша. Дякував за підтримку та турботу, казав, що дуже цінує те, що я роблю для нашої сім’ї. Я вірила. А потім усе кудись зникло. Він замовк.Більшість часу проводив за комп’ютером  та в соціальних мережах. Мені це не подобалося. Я подумала, що річ у мені.  Вирішила взятися за себе. Зайнялася спортом, оновити гардероб. Я була переконана, що приведу себе в порядок і чоловік знову стане таким, як досі. 

Тим часом інші мені активно натякали на те, що в мого обранця, напевне, з’явилася коханка. Одна із подруг навіть стверджувала, що бачила чоловіка, схожого на мого, з іншою жінкою. Я не вірила. А потім з’ясувала, що він все-таки мав іншу.  Вони працюють в одній компанії і вона на 15 років молодша, ніж я.

Тоді земля і пішла з-під ніг.

Чоловік зібрав речі і пішов. 

Після розлучення минуло пів року. І ось я випадково натрапила на коханку колишнього. Так, вона жінка видна: струнка, красива, ефектна. А потім я дізналася, що вона втекла до нового кавалера і кинула мого чоловіка.

Колишній приходив до мене, просився назад. Але я тоді була вже зовсім іншою і не тільки зовнішньо. Мені пригадалися слова, які він кинув мені наостанок, мовляв, він мене вже давно розлюбив. Тож я повторила їх йому так само безжально, як е зі мною зробив він. 

Через два роки я вийшла заміж. У мене хороший та люблячий чоловік. Тому можу з впевненістю вам сказати: головне – любити та цінувати себе. Хоч би що там було, але все і завжди іде тільки до кращого.

Щастя вам!

Що думаєте про цей випадок?

Погоджуєтеся з героїнею?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector