– Вирішили побратися? Значить дорослі! Все самі, допомоги від нас не чекайте! – Моя позиція обурила доньку

Нещодавно сталася в нашому житті неприємна ситуація. Донька моя Людочка навчається на другому курсі інституту. Живе з нами. Ми вирішили, що будемо усім її забезпечувати, поки не отримає диплом. Тим паче люди ми не бідні. Маємо будинок на чотири п’ять кімнат, досить гарно заробляємо.

Людочка – ще та модниця, обожнює гарний одяг та дорогу косметику. Я ніколи проти цього не була, адже дівчина має мати гарний вигляд. Та потім сталося неочікуване.

Почала наша донечка зустрічатись з хлопцем, випускником вишу. Петро наче хороший, але зовсім простий, нічого за душею немає. Одним словом, не про таку партію для Люди ми мріяли.

А тоді моя красуня прийшла додому щаслива, простягнула руку з каблучкою і заявила:

 – Петро пропозицію зробив! Я погодилась!

 – А чого ж ти з нами не порадилась?

 – А нащо? Це ж моє життя!

 – Ну, добре, лиш весілля після того, як ти диплом отримаєш.

Пошепки

 – Та ні, ми хочемо завтра заяву віднести, а за місяць розписатися.

 – Та не кажи дурниці. Де ви жити будете?

 – Я думала, що дома. Тут місця всім вистачить.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тоді я почала вмовляти доньку, не поспішати. Думала, що вона вагітна. Та Людочка запевняла, що ні. Врешті ми посварились і я заборонила нести заяву. Та вона не послухала. Після розпису молодих ми з чоловіком подарували їм тисячу доларів, та замість привітань сказали:

 – Ці гроші ваш подарунок. Досить непоганий, погодьтеся? Але більше ми ні копійки не дамо і жити у нас не дозволяємо. Якщо ви такі дорослі – заробляйте гроші та живіть.

Моя донька, котра звикла жити на широку ногу, страшенно образилась. Молоді переїхали до сватів і туляться з ними у двокімнатній хрущівці. Думаю, що досить скоро вони зрозуміють, що доросле життя – це не просто. 

Як гадаєте, чи правильно ми вчинили?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector