Висушую одяг за допомогою пральної машинки. Рекомендую спробувати вам такий швидкий метод!

У мене 4 маленьких діток. Самі розумієте, що брудний одяг у нас є завжди. Не встигли малюки встати з-за столу – а кофтинка чи штанці вже брудні. 

Бувають моменти, коли от вже терміново треба одягатися, а речі ще мокрі або взагалі валяються у барабані. Ну буває, що забула з вечора розвісити на батарею чи сушку. 

І що робити? Феном сушити? Це не варіант, адже, по-перше, сам пристрій може перегоріти. По-друге, це досить довго. Ну і не встигнеш рівномірно висушити весь одяг, де-не-де тканина все одно буде мокра. 

Якось я прочитала на форумі один метод сушіння одягу за допомогою… пральної машинки. Спершу не повірила, що це правда. Але знаєте, з цікавості вирішила перевірити, чи дійсно він працює. І була приємно шокована. 

Пошепки

Тому, любі матусі, пропоную вам скористатися таким лайфхаком:

  1. Потрібно взяти один великий рушник. Він обов’язково має бути чистий і свіжий. 
  2. Поставте його у барабан пральної машинки. Не складайте його в рулон, а просто розкладіть. 
  3. На рушник поставте одяг, який потрібно терміново висушити. Ввімкніть “віджим”, не потрібно додавати порошок чи кондиціонер! 
  4. Так чистий рушник забирає в себе всю зайву вологу з тканини і швидко підсушує ваші речі. 

Але потрібно розуміти, що потрібно брати обов’язково великий рушник, аби метод працював. І бажано не ставити багато речей. Один рушник – один светрик чи штани. 

Це досить швидкий та ефективний спосіб, аби висушити одяг. Тому не потрібно витрачати гроші на додаткову техніку (яка коштує ого-го), а просто купіть рушник. 

Якщо Ви знаєте інші методи – напишіть нам у коментарі!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector