Виявляється Микола заважає не лише мені! І як можна бути такою людиною??

Як тільки я з Миколою зрозуміли, що наше сімейне життя йде коту під хвіст через постійні сварки та суперечки, вирішили, що краще буде розлучитися. Тим більше я не збиралась гаяти свій дорогоцінний час, адже молодість одна. Микола зібрав свої речі та поїхав в село до батьків, оскільки жили ми у квартирі моїх батьків.

Якщо чесно без Миколи мені стало жити набагато спокійніше. Тоді я собі подумала, що нарешті нормально почну жити, з нового аркуша, однак не так все було, як я собі уявляла.

Декілька років тому Микола став зовсім не тим, за кого я виходила заміж. Чоловік змінився, став страшенно лінивим та бездіяльним. Спочатку він не міг знайти дуже довго роботу і через те упав у депресію. Я думала, що це тимчасово й усіляко підтримувала чоловіка. Однак його посиденьки вдома затягнулись і через те ми почали часто сваритись. 

Миколі сподобалось нічого не робити тому просто припинив пошуки й відпочивав вдома на дивані. Щодня влаштовував якісь гулянки, кликав друзів, годував їх за мій кошт, а потім ще й примовляв, що ніби нам допомагають його батьки продуктами з села і я нам нема чого жалітись. Проте мій терпець таки увірвався. 

– Або ти йдеш на роботу, або йдеш з цього дому до своїх батьків! Хай вони там тебе годують ! —  розсердилась я.

Чоловік зібрав речі та пішов, ніби я мала його ще зупиняти й просити залишитись. Тільки на цьому історія ще не завершилась, далі все було цікавіше.

Наступного дня, телефонує мені свекруха із запитаннями:

– Дорогенька, доцю, що трапилось між вами? Ви посварились? Не переймайся, таке буває, от побачиш – ви скоро помиритесь —  говорила мені вона.

Пошепки

– Боюсь, Валентино Сергіївно, що не помиримось. Я хочу розлучення — сказала мов відрізала я.

– Що? Яке розлучення, дитино —  почала голосити свекруха.

Далі вона мене ще довго вмовляла помиритись та впустити Миколу до хати, але я ледь позбулась того ледаря і більше не збираюсь миритися. 

Щодня колишня свекруха телефонує мені з проханнями взяти її сина назад. Вона обіцяє, що все виправиться і ми знову будемо жити як нормальна сім’я, вважаючи ситуацію просто кризою відносин.

Однак я нарешті тепер зрозуміла, чого родина Миколи так просить мене повернути все назад, бо він заважає не лише мені вдома, а й у будинку матері, де ще є молодша донька зі своєю сім’єю. 

Потім мені стала дзвонити ще й та сама сестра Миколи. Вона розповідала, як він сильно за мною сумує та плачеться. Нібито сам дуже гордий, щоб зателефонувати й сказати. Короче кожен мій день розпочинається з того, що я вислуховую по черзі всю сім’ю колишнього.

Ніхто з них не хоче прийняти того факту, що мені самій зараз краще. Тепер я вільна, як матеріально, так і морально. Навіть якби раптом Микола знайшов роботу та якось змінився, все одно я не погоджусь знову бути разом, оскільки мої почуття давно пропали.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector