Виявляється треба було тримати свого чоловіка на повідку. Тоді б не втік!

Мені майже 50, маю чоловіка та трьох дорослих дітей, які вже живуть окремо. Здавалося б усе чудово, життя вдалося, але якби не одне “але”. Я почала підозрювати, що чоловік мені зраджує. Усе почалося з того, що Василь частенько затримувався на роботі й видумував різні причини, щоб пропустити вечерю вдома. Спочатку я довго сумнівалась, адже кому цікавий чоловік 50 років? Тим більше Василь не є якоїсь модельної зовнішності. Однак виявляється все-таки когось він зацікавив. Вирішила, що не буду мучити себе та якось за вечерею запитаю у нього прямо.

–  Мене дуже непокоїть те, що ти постійно десь пропадаєш. Що трапилось Василю? — почала я розмову.

– Що ти маєш на увазі?

– Ти маєш іншу жінку? — запитала прямо, оскільки не хотіла далі тягнути.

А чоловік не очікував такої відвертої розмови й раптом зачервонівся та опустив очі. Вже тоді я все зрозуміла, адже добре знаю його, але хотіла почути правду. 

– Я зустрів Тамару. Вона моя давня любов. Повір, завжди був вірний лише тобі, але зустрівши її, не зміг встояти. Пробач… — наважився на відповідь Василь.

Пошепки

До останнього сподівалась почути іншу відповідь, але на жаль. Любила я свого Василя дуже, завжди догоджала, дітей йому народила, а він просто зрадив… Однак може в тому і моя провина є. Думала, якщо 50, то вже можна не доглядати за собою. Давно вже не чепурилася й одягалася дуже просто, а виявляється потрібно завжди зваблювати чоловіка, навіть якщо ти в шлюбі більше 20 років. Тому сама собі винна. 

Через деякий час Василь зібрав речі та пішов до тієї Тамари, а я залишилась сама. Трохи ридала, картала, а потім взяла себе в руки. Влаштувалась на роботу і частіше навідувалась до дітей та онуків, щоб не почуватись самотньою. Тільки моє життя почало налагоджуватись як знову повернувся Василь. 

– Тетяно, пробач мені. Я дурний! Скучив за тобою і хочу повернутись. Не буду тебе квапити, але подумай та дай мені другий шанс — благав він.

– Що? Який ще шанс? Нас через тиждень мають розлучити — відповіла я.

– Я не хочу цього, я передумав — постійно повторював це Василь.

Не знаю, що там трапилось в нього з Тамарою, але тепер мене мучать сумніви. Адже з одного боку я хотіла, щоб чоловік повернувся, а з іншого, як мені тепер з ним жити знаючи про зраду? Чи не повториться це знову? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector