Виявляється, я все життя неправильно варив кукурудзу. Бабуся-сусідка показала, як потрібно, і я був вражений

Ось літечко, сезон кукурудзи скоро почнеться. А я її так обожнюю, що душу готовий продати. Ще пам’ятаю, як у дитинстві крав у сусідів кукурудзу. Ну міг потім від батьків на горіхи отримати, але та насолода того вартувала. 

Але інколи вона була огидною на смак. Перше думав, що то такий сорт, але сусідка бабуся Віра поділилася секретом. Виявляється, я все не так робив! І дізнався про це тільки у 25 років. До речі, це я в неї “частувався” без дозволу. 

Отож, щоб з вами також не трапилася така “пригода” на шлунок, вирішив поділитися її порадою. Баба Віра майже 40 років працювала у їдальні кухаркою, тому довіряю її порадам на 100 відсотків.

Спершу треба скуштувати сире зернятко – перевірити, чи кукурудза дійсно солодка. Якщо соку нема – то старий урожай та швидше за все, буде тверда на смак та застрягатиме у зубах.

Також можна перевірити за кольором, адже зернята молодої кукурудзи яскраві та немов налиті золотом, без білих прогалин. 

Якщо не відсуваєте смаку – не лякайтеся, це не ковід. А просто вам продали сорт звичайної кормової кукурудзи для домашніх тварин, типу корів чи птиці. 

Як приготувати смачну кукурудзу, щоб аж слині текли? 

Ретельно очищаємо від листя та заливаємо звичайною водою. Залишаємо так настоятися на 2-3 години, щоб зернятка набухли. 

Після того ретельно промиваємо під прохолодною водою. Так ми ще здихаємося різної комашні, яка любить у качані заховатися. 

Ставимо каструлю нагріватися, додаємо невелику смужку вершкового масла, поки закипить. І тільки після перших бульбашок закидаю кукурудзу варитися на 20 хвилин, але вогонь не скручую на мінімум, а просто накриваю кришкою та час від часу знімаю “пінку”.

Щоб перевірити, чи все готово –  просто на вилку нанизую зернятко та куштую. Воно має бути м’яким та дуже солодким, аж танути в роті. 

І все готово! Масло чудово замінює сіль, адже так ми не перебиваємо смак кукурудзи. Я аж пальчики облизую і тепер купую одразу десять качанів! 

Тому всім рекомендую хоча б раз спробувати такий метод. Повірте, у вас буде повний вибух такого смаку у роті після того, як ви скуштуєте одне зернятко! 

А які методи знаєте Ви? Поділіться своїм секретом! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector