Взаємозв’язок між жіночим щастям і чоловічим багатством

Колись я почув від одного вельми успішного і впливового чоловіка фразу: «Хочете бути багатими і успішними — не скупіться на подарунки своїй дружині». Мені здалося, що це нонсенс. Пізніше я ще чув схожі вислови від відомих і багатих чоловіків. Загадка, правда?

Відповідь криється в стародавніх звичаях і міфах слов’янських народів. Згідно з ними, жінка — прообраз Богині родючості, покровителька сімейного вогнища і благополуччя..Вона підтримує сімейне вогнище і визначає долю людини.

Тому задоволена, щаслива, забезпечена жінка даруватиме ще більше щастя, удачі і багатства для свого чоловіка. Чим більше чоловік піклується про свою дружину, доглядає за нею, захищає від усіх негараздів, допомагає у всьому, тим більше вона розквітає і своєю енергетикою заряджає коханого чоловіка, притягує до нього удачу, потрібних людей і обставини для підвищення його статусу і матеріального благополуччя.

І навпаки, якщо чоловік ігнорує прохання і бажання своєї жінки, не приділяє їй увагу, не дбає про неї, то його постійно будуть переслідувати проблеми і невдачі. А його фінансовий стан буде тільки погіршуватися, так як скривджена жінка психологічно не налаштована на успіх для чоловіка, а вимушено зациклена на вирішенні всіх побутових питань, які скинув на неї чоловік. У підсумку, відносини руйнуються на очах.

Ось чому багаті та успішні чоловіки закликають дбати про свою дружину, оберігати і не економити на ній, так як знають, що отримають натомість набагато більше — подяку і обожнювання коханої жінки, успіх і визнання в суспільстві, багатство, статус, кар’єрний ріст і успіх у всьому.

Ви згодні з такою теорією? 

I
Загрузка ...