Вже не можу дочекатися урожаю вишеньок, щоб нав’ялити ягідок! Минулого року за цим рецептом наробила цілу купу неймовірно корисної смакоти, а в цьому сезоні зроблю ще більше

Скоро буде урожай вишеньок, тому якраз чай робити з них неймовірно смачну заготівлю. Така корисна смакота точно стане вам у пригоді!  

Складові:

  • Вишня (свіжа) 3 кг
  • Цукор 1,5 кг
  • Вода 600 мл
  1. Промийте свіжу вишню та витягніть з неї кісточки. Далі засипте вишню цукром в наступному розрахунку: на 1 кг вишні без кісточок 400 г цукру. Тоді вишня добре пустить сік.
  2. Так ягоди залишити на 5 годин та помішувати кожні пів години, щоб цукор повністю розчинився. Потім зливаємо з вишні сік, використовуючи друшляк і каструлю. Зливаємо вишню в друшляк та залишаємо на 3 години, щоб весь сік стік в каструлю. 
  3. Після цього у мене залишилося 1800 г вишні та 1,5 л соку. Далі будемо готувати сироп: на 1 кг вишні додайте 300 г цукру, 350 мл води. Так мені на 1800 г цукру потрібно додати 540 г цукру та 630 мл води. З води та цукру варимо сиром, а потім в киплячий сироп  опускаємо вишні. Кип’ятимо ягоди 5 хвилин. 
  4. Вишня має охолонути до 50 градусів, а потім відкидаємо все на друшляк й даємо сиропу стекти. Коли він повністю стік, у мене вийшло 950 мл вишневого сиропу і 1700 г ягід вишні.
  5. Висушуємо вишню на балконі, духовці або електросушарці. Я роблю це в духовці: застеляю деко папером, викладаю вишню одним шаром та ставлю в духовку, розігріту до 50 градусів, на 3 години.

Готову вишню зібрати в паперовий пакет і зберігати в холодильнику.

Вам сподобався рецепт?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: