Свекруха не могла дочекатися, коли ж дідо нарешті відійде на той світ. Розраховувала на квартиру, але в старого вже давно був план…

Я доглядала за дідом чоловіка цілих 10 років. Жили ми в орендованій квартирі разом з дітьми. Сестра чоловіка, Аліса, в той час проживала у квартирі цього дідуся. Він нікому не був потрібен — ні свекрусі, ні онукам. Моє життя склалося не найкращим чином — університет я так і не закінчила через вагітність і не побудувала успішну кар’єру. 

Кожен мій наступний день не відрізнявся від попереднього: я металася між доглядом за дідусем і вихованням діток. Моєму чоловікові постійні напруження вдома не подобалися, й він часто йшов в загули. Іншим жінкам він не був цікавий з дітьми та ще й без житла, тому завжди повертався до мене.

Я його пробачала, хоча вже і не любила. А все для того, щоб він давав гроші на дітей та старенького. Аліса приходила до нас дуже рідко і причина у неї була одна: попросити в діда пенсії або поскаржитися на своє фінансове становище. Хоча я б не сказала, що живе вона з сім’єю погано. Гроші за оренду квартири платити не треба, тому дозволяли собі навіть відпустки за кордоном.

Дідусь мені заповів квартиру ще 5 років тому:

– Ти стала мені ріднішою, ніж всі члени моєї сім’ї разом узяті. Онук – ганчірка, віддасть квартиру матері або сестрі. Нехай краще там живуть твої діти – мої правнуки. Буде тобі своєрідна нагорода за труди. Щоб не кляла мене потім, що через мене твоє життя пройшло повз тебе.

Але цього ніхто з членів сім’ї не знав. Коли стан здоров’я дідуся погіршився, зразу почали приходити до нього і донька, і онука. Вони розуміли до чого все йде, й проявляли “турботу”. Але дідусь був не дурний й розумів, чому вони так вчиняють.

Пошепки

Після смерті старого одразу розпочався розподіл спадщини. Свекруха з Алісою переконали чоловіка, щоб він написав відмову від квартири, бо там живе Аліса. Чоловік погодився, але ніхто не знав ще про заповіт. 

Наступного дня чоловік став збирати речі й розповів мені, що у нього інша жінка, а жив він зі мною, щоб я доглядала за його дідусем. Він пішов, а в мене камінь впав з душі. Після того, як родичі дізналися про заповіт, вони влаштували мені справжню війну з погрозами. 

–  Слухай сюди, квартиру ти не отримаєш ніколи! Вже не знаю, яким місцем ти «доглядала» за дідом, яким обманом змусила його заповідати квартиру, але тобі вона не дістанеться. Ти справжня шахрайка й ми це доведемо через суд. Сину дай спокій зі своїм виводком, в нього нарешті з’явилася нова гарна дівчина. 

– Знаєте, що я зрозуміла? Що я можу дозволити собі послати вас всіх далеко і надовго. Тому: котіться всі до біса звідси!

Мене ні краплі не зачепили їх слова. Я впевнена, що у мене буде нормальне життя, я знайшла роботу, у нас з дітьми є власне житло, і що найголовніше — мене більше нічого не пов’язує з цією сімейкою. 

Як би ви вчинили на місці цієї жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector