Вже рік я чую від чоловіка порожні обіцянки про переїзд. Досі живемо зі свекрухою та я почуваюся тут зайвою

У моєї куми Ангеліни досить непроста ситуація з чоловіком. Точніше, з його планами на майбутнє та квартирою.

Ще рік тому Ангелінка вийшла заміж, я була на весіллі першою дружкою. До речі, робили святкування у дуже дорогому та шикарному ресторані нашого міста, замовили лімузин для гостей та ще розкішний фуршет. На столі не було вільного місця на те, аби нові страви поставити, офіціанти бігали туди-сюди. 

І після того Ангеліна пішла у “невістки”, то в нас так кажуть, коли наречена переїжджає жити до свекрів. Однак, кума сподівалася, що не назавжди, а на пару місяців, бо молодята вже тоді починали відкладати гроші на власну квартиру. 

Однак, зараз вони ледь не розлучаються через житло, уявляєте?

– Я нормально пояснюю, що хочу жити окремо. Ну мені не комфортно господарювати на чужій кухні. Я вже мовчу про те, що нам не входить ніяк усамітнитися, бо його мама постійно вдома, – бідкається у слухавку подруга. 

– А Дімка що каже?

– Що? Каже, що я дурницями страждаю і в родині все окей. 

Дмитро в один момент передумав. Без відома Ангеліни взяв гроші з родинного бюджету та купив собі новий телефон.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

– Питаю – навіщо воно тобі треба? А він каже “мій вжене працює, камера погано фотографує”. В чому проблема віднести в ремонт?

– Свекруха, я сподіваюся, носа у ваші справи не пхає?

– Ага, так пхає, що дай дорогу. Напевно, це якраз і вона підмовила Дмитра жити разом. 

Що тільки кума не робила – просила, дорікала, сварилася та навіть погрожувала розлученням. Але чоловік її взагалі слухати не хоче. 

Пошепки

– Знаєш, що він собі купив? Спінінг, дуже дорогий, декілька тисяч. Один раз за рік був на риболовлі, і те, нічого не зловивши. 

– Ну може вам потрібно взяли іпотеку. Краще так сплачувати..

– Говорила, але Діма взагалі мене слухати не збирається. Каже, що ми ту іпотеку і за 10 років не виплатимо. А я ж розуміє, що це реально, просто Дімі треба розумно ставитися до грошей. 

От Дмитро отримав зарплату – все, половини вже нема. То хоче нову куртку (хоча минулого року купили теплий пуховик), то якісь модні кросівки. А нещодавно взагалі взяв дорогі шини та ще якісь дрібнички для машини. 

– І це при тому, що автомобілем ми взагалі не користуємося. Максимум – поїхати за продуктами в сусідній район. Бо Дмитрові шкода брати машину на роботу, каже, що краще маршруткою їхати.

– Ну може тобі варто з ним серйозніше поговорити?

– Та яке, одразу в гру вступає свекруха. Починається “ти ті гроші не заробила, аби ними розпоряджатися”, “то чоловік керує родиною, а не жінка”, “ви потім ту іпотеку не виплатите і будете в борги залізати”. А я так втомилася, чесно.

Квартира у свекрухи, до речі, невеличка, тільки на 2 кімнатки. Ремонт старенький, ще з нульових. Сантехніка ледь-ледь працює, деякі прибори варто було давним-давно змінити.

– А коли діти будуть? Ну де ми всі помістимося? На килимку під дверима, як ті собаки, будемо спати?

– Я навіть не знаю, що тобі порадити.

– Вже сама думаю, аби взяти папери та оформити іпотеку. Поставлю Діму перед фактом і все. Бо дістало жити на пташиних правах у чужій квартирі. Ще виженуть мене геть і залишуся з голим місцем. 

З одного боку я розумію, що подруга налаштована рішуче. Однак, це не вихід – потайки оформляти іпотеку. Вона сама таку велику суму точно не виплатить, бо має маленьку зарплату.

А поведінка її чоловіка мене взагалі дивує. От нащо взагалі жити зі своєю мамою? Мужик, якому вже під 30 досі не може відірватися від її спідниці! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector