Я 20 тисяч витратила на ремонт у молодих, а вони зі мною тепер не говорять. Зробила добру справу

Коли я приїхала з Німеччини діти саме зібралися на відпочинок на море. Мене попросили ходити кота годувати. Та я вирішила зробити дітям сюрприз. Найняла бригаду, заплатила їм, аби швиденько ремонт у кімнаті зробили. Так нічого особливого, поклеїли шпалери та побілили стелю. Обрала гарні якісні шпалери, ще й так важко було з квітами знайти. 

Вже мріяла, що діти повернуться і зрадіють. Знаю, їм не просто, заробляють досить мало. Квартиру їм купила я зі сватами. Склалися порівну, аби їм не довелося орендувати житло. 

Я намагаюсь допомагати донечці, ще шість років тому заради цього до Німеччини поїхала. Навіть на цю поїздку на море я їм гроші дала. Адже після весілля молоді зовсім медового місяця не мали. І от дочекалася я їхнього повернення, приготувала смачну вечерю. Словами не передати, як бентежно було очікувати на їхню реакцію на мій сюрприз. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І ось, першою увійшла донька. Вона мовчки подивилась і розплакалась:

 – Мамо, нащо ти це зробила?

Пошепки

 – Що? Хотіла вам приємно зробити. Ті ж радянські шпалери зовсім жахливі були.

 – Та ці хоч і нові, але гірші. Ще й дорогі, мабуть. Ти могла дати нам гроші, ми б самі обрали шпалери, ще й дешевше б вийшло.

Зять взагалі почав кричати, що не мені в цій квартирі жити. А їм, мовляв, тепер соромно друзів запрошувати. Словом, ми посварилися і розійшлись.

Минуло два тижні. Я замовила ресторан, адже мала ювілей. Дочці написала, що запрошую. І уявіть на свято вони не прийшли. Написали, що отруїлися і погано почуваються. Натомість з’явились свати. Сваха мене звинуватила:

 – Як таке можна було утнути? Кожен свій смак має, треба ж радитись.

Так прикро мені було. От і зробила добре справу. Але не розумію, хіба ж гарно було мене навіть зі святом не привітати? І це після всього?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector