Я безмежно вдячна коханці мого чоловіка за те, що допомогла розлучитися. І це не жарт, а щира правда

У мого Павла досить відповідальна посада на роботі. І чоловік часто їздить у відрядження. То його посилають у Чернівці, до Львова чи навіть у Київ. І такі поїздки можуть тривати декілька днів.

І у мене ніколи не було жодних підозр, чесно. Ну їде чоловік у справах, заробляє гроші для родини. Того тижня він знову збирав валізу – їхав у Дніпро на важливу конференцію. Я допомогла йому скласти речі, приготувала бутерброди на перекус. Хотіла ще поїхати з ним на вокзал, провести на потяг. 

– Нащо? Аби ще колеги подумали, що я за твою спідницю тримаюся? Сиди вдома, я сам доберуся.

Ну я залишилася. Павло викликав собі таксі, спустися до будинку. Я помахала йому з вікна та хотіла подивитися улюблений серіал. Якраз діти на літніх канікулах у бабусі, у мене є море вільного часу. 

Тільки серіал довелося відкласти. До мене зателефонував незнайомий номер:

– Доброго дня, це Тетяна?

– Так. А ви хто?

– А я коханка вашого чоловіка.

Я кинула слухавку. Часто діти так телефонують на чужі номери та роблять розіграші. Тим паче, голос дійсно здавався у слухавці таким ще досить юним. 

Але знову до мене зателефонували:

– Якщо ви хочете далі жити, як повна дурепа, то можете кинути слухавку. Але ви повинні мене вислухати!

– А ви хто? 

– Я Наталка. Ваш чоловік взяв планшет? 

– Ні. 

– Зайдіть до нього на сторінку в Фейсбуці. Але введіть пароль, який я вам надішлю. Там все побачите.

– А звідки мені знати, що ви не брешете?

– Прочитайте наше листування і все зрозумієте. Це займе 1 хвилину, не більше! 

Я дістала старий планшет чоловіка, ввела пароль, який мені надіслала Наталка. І таке там почитала, що аж очі на лоба вилізли. Майже 3 місяці Павло фліртував з якоюсь дівчиною на ім’я Наталка. Такі неприємні повідомлення їй виписував, такі сороміцькі ідеї пропонував. Мені аж в один момент стало гидко і я хотіла розбити планшет.

Одразу знайшла номер Наталки:

Пошепки

– Я розумію, що ви зараз мене ненавидите. Але я чесно нічого не знала ні про вас, ні про дітей. На роботі Павло не носив обручку. 

– А навіщо зараз вирішила зателефонувати?

– У мене тато колись проміняв родину на молоду коханку. І мама тоді так з розуму зійшла, що в лікарні опинилася. Я не хочу зруйнувати ще ваше щастя.

– І зараз він їде до тебе, я так зрозуміла? Нікого відрядження нема? 

– Так, зараз надішлю вам адресу на телефон. Зробимо Павлові сюрприз. 

Я одразу викликала таксі та поїхала до Наталки. Відчиняю двері – а переді мною стоїть дійсно молода і дуже красива дівчина. Видно, що їй також було ніяково за те, що вона крутила роман з Павлом. Але якщо чесно, я на неї тоді не злилася. Адже вона сама не знала про мене та дітей. Я бачила, що вона дійсно дуже хороша дівчина і не здатна на таку підлість.

– Він має приїхати до мене о 6 вечора. І як його провчимо?

– Ніяк. Просто я сидітиму тут на кріслі. Це вже буде ого-го який сюрприз. 

– Але ви обіцяєте, що не дасте йому другий шанс? Як би сильно він не просив…

– Добре. Хоча ти ще молода і юна, але бачу, що дуже розумна. Навіть розумніша за мене.

Рівно о 6 вечора Павло зайшов до квартири Наталки, заносить величезний букет квітів у вітальню. А тут я сиджу на кріслі, ніжку на ніжку заклала. І так посміхаюся єхидно:

– Цікаве у тебе відрядження, коханий.

– А ти… Ти як тут опинилася?

– Магія! 

– Дівчатка, я.. Я вам все поясню.

Але я не хотіла слухати дурні відмовки чоловіка. Просто залишила обручку на столі, наступного дня вже написала заяву на розлучення. Так, як квартира належала мені, то Павло опинився без даху над головою. Тим паче, що Наталка його також не хотіла приймати додому. 

Знаєте, я щиро вдячна коханці. Адже вона виявилася справжньою жінкою. Якби не Наталка, то я б, певно, досі ходила, як та наївна дурепа. Коли ми тоді попрощалися, то я побажала їй зустріти дійсно гарного чоловіка. 

Такі жінки, як Наталка, заслуговують на справжнє та щире кохання. 

Коханка вчинила правильно? Ви погоджуєтеся зі словами нашої читачки? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector