Я була на межі. Ледве стримувалась, та раптом почула голос. Того дня життя змінилося

Це була мить мого розпачу. Я розлучилась. А колишній дружив з директором компанії, в якій я працювала. Тож він зробив усе, аби відомстити. І мене звільнили. Від постійних стресів я почала хворіти. І нікого поруч не було, аби підтримати. Я згорнулась на дивані у квартирі, яку мала покинути наприкінці місяця, адже грошей на оренду в мене не було.

Знесилена я просто лежала. Та раптом почула шепотіння:

 – Заспокойся! Ці люди зайві у твоєму житті! Все зміниться і ти зустрінеш справжніх – щирих, своїх! А тепер спи!

Я підняла голову та поруч нікого не було. А тоді заснула таким міцним сном. Давно мені не вдавалося так виспатися.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Зранку я прокинулась зовсім іншою людиною. На серці було радісно. Я вільна! Я зібрала речі й поїхала в інше місто. Того дня моє життя почалось спочатку. Не скажу, що було легко. Зовсім ні! Та я багато працювала, знайшла роботу і зустріла прекрасних людей.

Пошепки

Я збагнула дуже важливу істину – трапляється час втрати, коли доводиться миритися з гірким смутком, болем розчарування. Коли дізнаєшся, що таке зрада і якою страшною може бути самотність. Та пройшовши цей важкий етап – розумієш, що це ціна щастя. І лише очистившись від усього поганого можна зустріти справжніх щирих людей, знайти свій шлях.

І збагніть нарешті – в цьому світі ви не самі, навіть коли поруч нікого немає. За вами спостерігає той, чиє шепотіння втішить найважчої днини.

А у вас були моменти розпачу? Як їх подолали?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тутhttps://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector