Я була шокована, коли дізналася, чому варто запивати каву звичайною водою!

Для мене кава – це чудовий напій, аби прокинутися та здобути енергію на весь день. Мій чоловік також не уявляє життя без міцної кави. 

У деяких кав’ярнях до філіжанки офіціанти ще приносять склянку води. Я раніше не знала, для чого це потрібно ну і пила просто каву. 

Однак, виявляється, що каву потрібно обов’язково запивати водою. Ось переконливі аргументи: 

Пошепки

  1. Якщо ви купуєте розчинну каву. По-перше, вона гірка на смак. По-друге, не дає цього ефекту бадьорості. Вода допомагає підсилити ефект кофеїну. 
  2. Покращує кровотік. Адже кофеїн має згубний ефект на наше здоров’я та через каву підвищує тиск. Окрім цього, виникають головні болі, запаморочення. А якщо запивати каву водою, то ви зменшуєте ризик. 
  3. Відбілює зуби. Ні для кого не секрет, що кава провокує сильний наліт, потемніння. Від цього наші зуби втрачають здоровий колір та можуть потемнішати. А вода допомагає змивати цей наліт і таким нехитрим методом підтримує гігієну ротової порожнини. 

А взагалі, лікарі радять замінити каву на звичайний чорний чай. Він не несе такої шкоди нашому організму та має у собі набагато більше корисних елементів. 

А що Ви любите більше – каву, чай чи воду? Знали про такі хитрощі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector