Я була шокована, коли дізналася, що саме ці речі приносять у дім негатив та біду

Кухня – це особливе місце для кожної господині. І не смійте заперечувати, це свята правда. 

Однак, ви можете навіть не знати, що деякі речі приносять негатив. Ну а потім виникають різні проблеми, сварки, не дай Боже ще хвороби чи фінансові проблеми. 

Тому я сподіваюся, що після прочитання цих фактів ви точно проведете ревізію на кухні та винесете геть такі речі!

Старий посуд:

От більшість господинь точно зберігають на кухні зіпсовані чашки чи тріснуті тарілки. Бо шкода викинути, це 100 відсотків. Може, для когось це дуже пам’ятний подарунок, з яким важко попрощатися. 

Але ви навіть не уявляєте, яку погану енергетику додому приносить цей посуд. Відлякує удачу, благополуччя та гроші. Не скупіться на новий посуд, а стару винесіть на смітник. Там йому і місце. 

Корки з-під вина:

Пошепки

Є люди, які люблять колекціонувати ці корки від вина. Але от ці дрібнички є магнітом для поганого самопочуття, бідності, проблеми з грішми та погану ауру. І не забувайте, що корок – це в першу чергу сміття, як і пляшка. Тому спаліть їх на вогнищі або ж винесіть геть. 

Контейнери для продуктів:

Хтось подумає, що це безглуздий пункт. Тим паче, що такі контейнери допомагають зберігати овочі та фрукти на кухні. Але пластик зберігає негативну енергетику, провокує сварки, конфлікти, поганий настрій та самопочуття. А ще один факт – може зруйнувати родину, адже на горизонті з’явиться коханка чи коханець.

Протерміновані продукти: 

Не говорю про шкоду здоров’ю, яку несуть зіпсовані продукти. Вони приносять погану ауру, від якої в першу чергу страждають діти. Вони починають часто хворіти, капризують, поганий настрій, нема стимулу вчитися чи слухняно поводитися. Подумайте про дітей в першу чергу та негайно розчистити холодильник! 

Рекомендую дослухатися до цих порад і помітите, як змінилося ваше життя у кращу сторону! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector