Я чоловікові щомісяця по 900 євро висилала. А коли від сусідки дізналась, на що мої гроші йдуть – за голову взялась

Ніколи я не планувала на старості гарувати на чужу жінку в Італії. Я ж вчитель з багаторічним стажем, мене усі в місті знають, поважна людина. Та так склалося, що довелось. Донька вступила до медичного університету, мріяла лікарем стати, а навчання надто дороге.

Тож я поїхала. Згодом ми з чоловіком вирішили Олі квартиру залишити, а самі зібрались побудуватися на околиці.

 – Нащо нам у квартирі на старості жити? Будемо на природі, онуки приїжджатимуть, краса! – казав мій Вася. 

Подобалась мені ця картинка. Тож працювала я цілодобово. Знайшла сеньйору, котра платила трохи більше за інших. Чомусь ніхто до неї не хотів йти. Лишень згодом я збагнула, в чому справа – в старої жахливий характер. Я історії про неї навіть в соцмережах знайшла. Траплялося, що ця відьма й руку на баданте підіймала. Уявляєте?

І от як мені, інтелігентній людині з вищою освітою таке терпіти? Та я зціпила зуби, адже тут мала 1200 євро на місяць. Чоловікові надсилала по 900. 200 тримала на різні дрібнички й 100 про всяк випадок відкладала. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Чоловік дзвонив і вихвалявся, що купив чудову ділянку зовсім не далеко від центру. Згодом він почав будівництво. Три роки я гарувала, аби він підняв гарний одноповерховий будиночок і придбав в нього все необхідне. А тоді якось мені прийшло дивне повідомлення від сусідки “Зателефонуй мені, треба терміново поговорити”. Я це зробила.

 – Галя, щось сталося!

 – Послухай, лиш не нервуй. Твій вже давно іншу має. З нею у твоїй хаті живе. А знайомий нотаріус мені розповів, що будинок він на себе оформив.

 – Так, ми ж у шлюбі, я й довіреність лишала. 

 – Дорогенька, вона каже, що він розлучений.

Мені аж в голові запаморочилось від почутого. Лише зранку я з Василем обговорювала, що скоро повернусь. Негайно взяла квитки і поїхала додому. В моїй квартирі жила донька зі своєю сім’єю. Вони дуже здивувались. Я спитала адресу будинку і поїхала. Двері мені відчинила незнайома вагітна жінка.

 – А де Вася?

Пошепки

 – Його нема.

 – А ти хто?

 – Я його дружина.

Я дочекалась чоловіка. Коли він побачив мене – зблід, як стіна

 – Що ти тут робиш?

 – А ти не чекав мене побачити, так? Совість твоя де? Як так можна?

 – Я це не планував, так сталося, що зробиш. Зрозумій, вона ж завагітніла.

 – То ти в 56 татком станеш? Вітаю! Гроші мої де? Вимітайтеся з мого будинку!

 – Нерухомість моя. Але я тобі по трохи віддаватиму. 

 – А розлучився ти як без мене?

 – Твоя довіреність була. Та й заплатив добряче.

Я не знала, що на це казати. Почувалась жахливо. Такої зради від людини, з якою жила багато років точно не чекала. Поїхала до доньки. Вона присягається, що не знала нічого. Та я їй не вірю. Не знаю, що робити і як з цим жити.

Порадьте, як мені відомстити колишньому?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector