Я чимдуж бігла до мами. Тато пішов від неї, я боялась, що вона не витримає. Та відчинила мені незнайома жінка

Це був вечір суботи. Раптом пролунав дзвінок. Це була мама. Вона рідко телефонує в такій годині, адже знає, що я відпочиваю з сім’єю. 

 – Олю, твій тато пішов від мене, – сказала вона.

 – Куди?

 – До іншої.

 – Але ж йому 63 роки. Як?

 – Виявляється, що й так буває.

Я страшенно розхвилювалась. Не уявляла, як мама з цим впорається. Їй 60, в такому віці важко залишатись самій. Вони з батьком жили досить добре. Принаймні я так думала. Тато в сім’ї був головним, мама в усьому його слухала, ніколи не сперечалась, я вважала її мудрою людиною.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І ось біжу я до мами. Стукаю у двері, очікуючи, що зараз відчинені засмучена ненька в сльозах. Натомість до мене виходить незнайома жінку.

 Маму було не впізнати, в сукні, нафарбована.

Пошепки

 – Доню, а чого ти прийшла?

 – Я переймалась, що тобі зле, що засмучена. А ти тут показ мод влаштувала.

 – Цю сукню я придбала, коли тобі було десять років, я тоді ще гарна молода була. Та тато заборонив її вдягати, ще й дуже сварив, що гроші витратила. Вимагав, аби я повернула її в магазин. Та я не наважилась, заховала, мріяла, що колись все ж вдягну. Цей час настав. Лиш підборів бракує. Доню, сходи зі мною на шопінг. Хочу щось гарне придбати та фарбу для волосся.

 – А чому ж раніше цього не робила? 

 – Твій тато забороняв. Він вважав, що не можна витрачати гроші на косметику та одяг. Казав, що немає для кого мені чепуритися, а йому й так добре.

 – А я не знала.

 – Я хотіла тебе захистити, аби ти пам’ятала батьків, які поважають і люблять один одного. Та насправді зараз я вперше за багато років почуваюсь щасливою.

Я обійняла неньку. Потім побігла в магазин і купила торт. Ми весь вечір говорили й пили чай. А наступного дня пішли в салон краси. Зараз ненька на вигляд років на 15 молодша. Вона навіть поводитись стала вільніше. 

Як гадаєте, мамі треба було піти від тата раніше? Чи варто батькам приховувати від дітей свої проблеми?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector