Я дізналася про татовий “секретик”. І як його приховувати далі від мами? Доля родини в моїх руках!

У 2017 році моя мама поїхала в Іспанію на заробітки. Вона б могла спокійно залишитися в Україні, однак, це сталося через тата. Він отримав важку травму на роботі, досі має проблеми зі спиною. Ми тоді всі заощадження віддали на операцію, позичали гроші у родичів та брали кредит. 

Тому моя мама не з власної волі подалася на заробітки. У Малазі вона влаштувалася на роботу до одної пані Мірабель. Вона там прибирала, готувала їсти, словом, доглядала за віллою. Сеньйора виявилася дуже доброю жінкою, дозволяла мені приїздити в Іспанію та відпочинок та жити на її віллі. Тому я щоліта гостювала у мами. 

І я щиро вдячна мамі за ту важку роботу. Адже вона допомогла мені оплатити університет у Львові, після закінчення 4 курсу купила однокімнатну квартиру. 

А я, у свою чергу, доглядала за татом весь час. Адже він не вміє навіть гречки зварити чи яєшню посмажити. Тому я щовихідних приїздила та готувала стільки їжі, що на місяць би в гуртожитку вистачило. А ще тато був далеким від прибирання. Навіть почав навмисне купувати одноразовий посуд, аби його не мити після вечері. Самі розумієте, що без мене тато би просто пропав. 

Мама приїздила, але тільки двічі на рік – Різдво та Великдень. Їй самій дуже подобається Іспанія, знайшла там багато нових подруг. Які, до речі, також українки. Вони разом ходять у кафе, на пляжі.

І декілька днів тому я поїхала додому. Просто хотіла тата провідати, знайти ще свої осінні речі та перевезти до Львова. Ну і думаю “а чого телефонувати, зроблю татові сюрприз”. З вокзалу взяла таксі, їду додому. І бачу, що тато сам наче чуйку мав та стояв біля під’їзду. Але не сам. 

Поруч була дуже така красива та доглянута жінка. Молода, певно, моя ровесниця за віком. Вони сміялися, обіймалися. Тато навіть на прощання поцілував її руку. 

Ні з сусідами, ні з друзями тато себе так точно не поводить. Я вийшла з таксі, привіталася до нього:

– А це хто?

Пошепки

– Хто? А… Ну той, вона просто запитала мене адресу. Дівчина не місцева, переплутала будинки. 

Але я знаю, коли тато бреше. І тоді він казав не правду. Видно, мій “сюрприз” збив його з пантелику і він не встиг придумати кращу відмовку. 

Вдома я ще знайшла декілька цікавих речей – губна помада, туш для вій, чужий халатик. Зрозуміла, що то була не просто сусідка, а татова коханка. 

Мені було дуже гидко залишатися вдома. Я навіть не хотіла ночувати, одразу зібрала речі та поїхала геть. 

Тепер не знаю, що робити далі. Якщо я про це розповім мамі, то просто розіб’ю їй серце. Вона ж стільки років там працювала зараз родини. І що? Який кінець? Аби почути, що тато знайшов собі молоду пасію? 

Але не хочу захищати тата і якось берегти цей гидкий “секрет”. 

Ось так виходить, що зараз доля родини у моїх руках. Що робити? Я не хочу, аби мама страждала!

Що Ви можете порадити нашій молодій читачці? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector