Я дізналася, що Олег мені зраджує, і вирішила закрутити роман з чоловіком суперниці. Як вам така помста?

ЯЗі своїм майбутнім чоловіком я познайомилася на роботі, спершу ми просто дружили, а згодом він почав проявляти знаки уваги. Я зловила себе на думці, що варто спробувати, оскільки це був єдиний чоловік в моєму житті, з яким я могла розмовляти про все на світі та не боялася поруч з ним бути собою. Рік зустрічань, ми закохалися одне в одного до без тями, здавалося, що в цілому світі є лише ми удвох, і нікого більше не потрібно.

Одружилися й почали проживати разом. З кожним днем ми ставали все ближчими одне одному, в нас ніколи не було ніяких секретів, я щиро вірила в те, що саме наші стосунки можуть стати прикладом для інших. В нас не стояли паролі на мобільних телефонах, ми знали про кожен крок одне одного, і це було так невимушено і легко. Згодом він отримав підвищення і його перевели працювати в іншу філію, що знаходилася ближче до центру. Я була дуже щаслива, оскільки це була його мрія.

Останнім часом я стала помічати, що чоловік, з приходом додому, почав ставити телефон на безгучний режим. Також на роботі він вимикав свій телефон, що до нього неможливо було додзвонитися. Навіть друзі та родичі стали запитувати в мене, чому мій чоловік їх ігнорує. Але я не знала, що відповісти, сама не розуміла, що відбувається. 

На вихідні він просто шукав причину, щоб втекти з дому. То продуктів треба купити, то машину полагодити. Пропадав на декілька годин, а потім знаходив собі різноманітні виправдання. Я думала, що це просто період такий, однак в наших стосунках нічого не змінювалося. Тоді я наважилася заглянути в його смартфон. Здивувалася, коли побачила там пароль, однак розблокувала його відбитком пальця чоловіка, поки той спав.

У фотогалереї нічого не було, однак потім я зайшла у повідомлення, мене наче вдарило струмом, коли я побачила сповіщення від контакту “Олександра”. Вся їхня переписка була наповнена зізнаннями в коханні, чоловік запевняв, що вона — найкраща жінка, яку він тільки міг зустріти. Такої зради від нього я не очікувала. В той момент мені хотілося збудити його і виставити за двері. Однак згадала про наших дітей, загалом до ранку не спала, думала, як далі жити й взагалі, як правильно вчинити в такій ситуації. 

Не хотіла, щоб ця подія завдала болю нашим дітям, вони школярі, от мали наступити літні канікули, тоді можна починати процес розлучення, щоб ця новина не завадила їм успішно закінчити навчальний рік. Через декілька днів я сказала йому, що все знаю, а він навіть не став заперечувати. Спали ми в окремих кімнатах, а йому тепер не потрібно було придумувати виправдання, тож став пропадати ще частіше. Мені було дуже боляче усвідомлювати, що ця людина, з якою я хотіла провести все своє життя, більше не належить мені. Ми ж були настільки рідними, близькими, чи це мені лише здавалося…

Загалом токсичні думки спустошували мене зсередини, снодійні препарати не допомагали, й тоді я вирішила звернутися до психолога. Зрозуміла, що пробачити чоловікові я не зможу, до того ж йому і не потрібно цього пробачення.

Одного дня мені зателефонував незнайомий номер, на тому кінці слухавки пролунав чоловічий голос. Він сказав, що має серйозну розмову про мого чоловіка й назвав адресу, куди я повинна під’їхати. Це дуже заінтригувало, тож я одразу відправилася туди. Таксі привезло мене в один з найдорожчих ресторанів нашого міста — це мене здивувало. За столом сидів молодий чоловік, в гарному одязі з дорогим смартфоном, а ще у нього були просто неймовірні парфуми. 

– Це Ви Марія?

– Приємно познайомитися,  для чого ця зустріч? 

Пошепки

– Я приємно здивований, не думав, що ви будете настільки красива.

– А чому я маю бути не красива?

– Бо лише дурень буде зраджувати такій, як ви. До слова, я чоловік Олександри, з якою вже довгий час спить ваш чоловік. 

Я не була дуже здивована, оскільки про їхній роман все знала. Вирішила просто промовчати.

– Можливо, це здається дурістю, але я просто хотів з вами поговорити. Я дійсно кохав її, і мені дуже важко усвідомлювати це. Ми двоє опинилися в такому скрутному становищі, тож лише з вами можу поділитися своїм горем. Вона недавно мені про все розповіла. Я бачив зміни в її поведінці, однак ніколи не думав, що причиною цього є зрада. Досі не можу повірити. Вона запевняє, що кохає вашого чоловіка, і не може уявити без нього свого життя, хоче розлучитися.

Так розпочалося наше спілкування з Володимиром, я розповіла йому про цю ситуацію зі свого боку і знаєте, мені дійсно стало легше. Ми ділилися переживаннями одне з одним по телефону, розмовляли годинами та це було ще ефективніше, ніж сеанс у психолога.

Колишній чоловік розповідав коханці, що квартира належить йому, тож після розлучення вони будуть мати житло. Але насправді квартиру мені придбали батьки ще до шлюбу, то він нічого не отримав. В цей період і я, і Володимир розлучилися, а наші молодята переїхали на орендоване житло.Я дітей відправила до бабусі, а сама — придбала путівку на море, вирішила, що потрібно відпочити від цього всього. Дуже здивувалася, коли побачила Володимира в моєму готелі. Я йому між словами розповіла, де буду відпочивати, однак не думала, що він приїде туди. На морі й розпочалися наші стосунки. Загалом разом ми вже три роки, і нещодавно Володимир зробив мені пропозицію. А наші колишні розійшлися після трьох місяців спільного проживання.

Не витримало їхнє “велике кохання” випробовування побутом. Перший чоловік інколи дає про себе знати, натякає, що дуже шкодує, хотів би повернути все назад, однак насправді мені вже до нього байдуже. Я щаслива з іншим! 

Чи варто Марії давати другий шанс першому чоловікові?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector