Я допомогла землячці знайти роботу закордоном. Однак, вона мені “добре” відплатила

Мені неодноразово повторювали, що чекати на негаразди закордоном потрібно від земляків. Напевно 10 років мені просто щастило, бо зрештою ці слова підтвердилися. Сьогодні мій роботодавець, у якого я працюю протягом довгого періоду часу, сказав, щоб я більше не приходила. Причиною стало те, що я допомогла одній жінці.

У моєму італійському містечку багато українців. Усі ми підтримуємо зв’язок і збираємося разом то в парку на прогулянці, то в церкві на Службі. Жінки допомагають одна одній чим можуть. Ми щиро розповідаємо про свої переживання та негаразди, а натомість отримуємо підтримку та добре слово. 

Зовсім недавно Світлана, яка була тут новенькою, прийшла на Службу з гіркими сльозами на очах. Вона залишилася без роботи і грошей, адже бабуся, яку вона доглядала, раптово померла. Жінка була у відчаї, адже на ній висів великий борг, а сплачувати його було нічим.

Я не могла пройти повз її горе, тому запросила Світлану пожити разом зі мною. Вільне місце було, адже я неодноразово приймала гостей і родичів з Батьківщини. Потім ми разом почали шукати їй нову роботу. Розглядали вакансії у нашому містечку і розпитували знайомих.

Щодо мене, то я вже 8 років наводжу порядок в одній сім’ї. У них є двоє пенсіонерів, за якими доглядає українка. За це вона отримує пристойну зарплатню. Однак нещодавно стан бабусі значно погіршився і жінка більше не справлялася самостійно. Господиня вирішила найняти ще одну доглядальницю. Звичайно, я одразу запропонувала їй взяти до себе Світлану, а та довірилася мені.

Пошепки

На той момент жінка жила зі мною вже місяць. Вона зраділа такій новині і запевняла, що навіть не знає, як мені віддячити. Але віддячила! Дуже гідно!

Не пройшло й двох місяців, як першу доглядальницю звільнили. Адже Світлана погодилася доглядати за старими, якщо їй трохи підвищать зарплатню.

І на цьому не закінчилося, адже згодом і мене попросили більше не з’являтися. Виявляється, Світлана щей встигає виконувати усю хатню роботу, тому я була зайвою. 

Ось як вийшло. Не знаю, чи довго Світлана так протягне, але все ж ситуація склалася неприємна. Я знайшла вже іншу роботу, однак мені досі прикро, що зі мною так повелися. 

Чи варто після такого досвіду робити добро іншим людям?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Adblock
detector