Я думала, що це просто маркетинговий хід. Але виявляється, що ці губки мають своє призначення в побути!

Я щоразу бачила у магазинах різнокольорові губки з яскравими обгортками. І тоді думала, що це просто як “приманка” для покупців, бо рука тягнеться до того, що привертає увагу людини. 

Однак, нещодавно моя подруга розповіла, що ці губки не просто такого кольору. І порадила, як правильно обирати її для кухні. Виявляється, потрібно уважно дивитися саме на жорстку сторону, яку називають скотч-брайт. Саме вони допоможуть вам відчистити найбруднішу поверхню чи каструлю.

Жовта поверхня

Це дуже м’яка губка, якою можна мити вироби зі скла. Наприклад, келихи, чарки або ж інші. Але тільки зі скла! Адже жовта частина дуже ніжна та не потребує сильного натиску або ж тертя під час прибирання. 

Червона губка:

Пошепки

Вона вже підходить для середнього забруднення. Я особисто її використовую, коли треба відчистити гречку чи інші крупи від тарілки та дна каструлі. Але пам’ятайте, що потрібно попередньо замочити посуд. Ще ця губка чудово видаляє наліт від кави чи чаю. 

Зелена губка:

Ця губка підійде для найстаріших забруднень. Це може бути як і старий жир на сковорідці чи каструлі, плями на кухонній плитці чи між швами. Однак, хочу вас застерегти – не варто сильно терти жорсткою стороною нові поверхні, так як губка може залишити дрібці подряпини. Також не рекомендую чистити нею посуд з емалі чи антипригарну сковорідку, бо можна здерти це покриття. 

А Ви знали про такі “секретики”? Якими губками самі користуєтеся?  

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector