Я дуже люблю свого Рому, та він погрожує мене покинути, якщо хату бабусі не продам. Йому гроші на бізнес потрібні

У шлюбі я вже досить давно, а саме чотирнадцять років. Жилось нам з Ромою не просто. Постійні фінансові труднощі. Я багато працювала, аби допомогти чоловікові, кілька років поспіль навіть закордон на ягоди їздила влітку. 

Чоловік мріяв про власну справу. Завжди мене запевняв, що інакше нам в люди не вирватись. Я віддавала йому всі гроші. Спочатку він виробництво відкрив, та не склалося, не вдалося знайти замовників. Потім вирішив вкластися в магазин. Теж не пішло. Якийсь час навіть таксистом на своїй старій машині працював. Та нормальної стабільної роботи не мав.

Ми досить давно мріємо про дітей. Спочатку не звертали уваги на те, що не вдається завагітніти, адже були надто молоді. А згодом  почала цим перейматися. Ось вже шість років я увесь час лікуюсь. Та результату нема. Чоловік стверджує, що пройшов обстеження і з ним все добре, хоча я жодних результатів не бачила. 

Я мрію зробити штучне запліднення, та грошей наразі на це бракує. Та рік тому, аби знизити наші витрати, чоловік запропонував досить логічне рішення:

 – Переїдьмо до моїх батьків. Ми надто багато на оренду витрачаємо.

Я погодилась, хоча знала, що знайти спільну мову з його мамою не зможу. Вона постійно звинувачує мене, в тому, що не можу народити. Хоче, щоб син знайшов іншу. 

З першого дня свекруха почала з мене знущатись. В усьому дорікала, казала, щоб я своє місце знала. А я вже не молода і таке ставлення терпіти не хочу. Та свого Рому дуже люблю, вірю, що з часом в нас все налагодиться. Того й терплю мовчки. 

І ось порятунок. Раптом зателефонувала мама і сказала, що бабуся залишила мені свій будинок. Він знаходиться на околиці, в жахливому стані, та місце там хороше, земля приватизована. Я сподівалась, що ми відразу переїдемо. Та чоловікові ця ідея не сподобалась.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Не буду я там жити. До центру годину добиратися. Але це чудовий шанс. Продамо хату і й нарешті свою справу матиму.

 – Може не варто. Нерухомість – це хоч якісь гарантії. А що як бізнес не піде?

 – Ось так ти в мене віриш? Ніколи не можеш мене підтримати. Як не продаси, то немає нам що робити разом.

 – Якщо вже продавати, то не краще за ці гроші штучне запліднення зробити?

 – Потім зробимо. Як ти дитину збираєшся народжувати, як в нас нічого нема.

Щодня Рома на мене тисне, запевняє, що це найкращий варіант. А мені страшно. А що як я продам будинок, єдину свою нерухомість, а з бізнесом нічого не вийде. Чи не захоче потім Рома знайти собі іншу, котра йому наробить. Дуже боюсь його втратити, але й вчинити хочу правильно.

Порадьте, як мені бути?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector