Я хoчу, щоб жінки були сильними …Текст, який варто прочитати кожній жінці!

Ці рядки я присвячую усім жінкам. Маю надію, що вони допоможуть комусь змінити своє життя на краще…

Кожна жінка повинна бути сильною, і тут йдеться не про те, щоб тягати мішки на спині… Я про більше, важливіше. Хочу, щоб ми не примушували себе бути в стосунках, які не приносять нам радість. Сила полягає в тому, щоб не дозволяти комусь ображати себе, принижувати… Жінка має бути самодостатньою, щоб не боятися і піти тоді, коли їй це не подобається, і ні в якому разі не терпіти. 

Хочу, щоб всім жінкам було вдосталь часу доглядати за собою, щоб вони продовжували збагачувати свій внутрішній світ. При цьому й досягали внутрішньої гармонії, припинили страждати через нерозділене кохання, а ще не ставили собі мету – швидше вискочити заміж! Не брешіть собі і припиніть переконувати, що це, чого ви хочете.

Не давайте іншим можливості вас змінити, чи підкорегувати недоліки, ви повинні себе любити такою, як ви є. Інколи весь біль та розчарування, яке вбиває нас з середини, ми створюємо самостійно. І потрібно пройти не одне коло пекла, щоб усвідомити – ось він вихід, одразу перед носом, просто ми не хотіли його бачити. Навіть такий неприємний досвід є цінним, і після усвідомлення цього настає переломний момент, ми вчимося жити заново, думати по-іншому, дивитися на світ не так, як раніше.

Не бійтеся розпочинати все спочатку, нехай весь біль, через який ви пройшли, стане вашим внутрішнім стержнем, допоможе зрозуміти себе краще. Будьте сильними. Не забувайте дякувати кожному новому дню, за те, що ви є тут і зараз.

Чи повинна жінка бути сильною? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector