Я ходжу в старій куртці та фарбую волосся дешевою фарбою, свекруха відпочиває на курорті, а зовиця має телефон за 50 тисяч гривень. І це все через мого чоловіка!

Декілька місяців тому мого чоловіка скоротили на роботі, зрізали зарплату удвічі. Ну добре, що не звільнили, бо зараз трохи туго в нашому місці знайти нормальну роботу. 

Звісно, довелося наші деякі витрати зменшити. Я вже не роблю собі в салоні манікюр, фарбуюся дешевою фарбою з “Єви” на акції, сама собі волосся підстригаю у ванній. Хотіла цієї зими собі нову курточку купити, але грошей було в притик. Тому під низ одягаю светр та футболку, щоб не замерзнути. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ми навіть перестали купувати нормальний білий туалетний папір, беру найдешевший, який є у магазині. Виносимо сміття у звичайних пакетах. Донечці потрібна нова спортивна форма на фізкультуру, а я все її підшиваю нитками. Кросівки порвалися, я їх вже 3 рази суперклеєм рятувала. 

Ігор економить на всьому – продукти, речі. Але от для мами та сестри він нічого не жаліє. Ми і до того допомагали Ользі Михайлівні та Катерині. У свекрухи цукровий діабет, їй потрібно їсти спеціальні продукти та приймати інсулін. Катерина навчається на 4 курсі, пише диплом. 

І 5 грудня на честь Святого Миколая Ігор подарував сестрі новий айфон, правда, взяв у кредит. А мамі купив путівку в санаторій до Трускавця на тиждень. Ви ж самі розумієте, що таке задоволення коштує пару тисяч гривень. 

Щосуботи він їздить до них у гості. Але сам, ні мене, ні дітей не бере. Свекруху взагалі не цікавлять онуки. Колись я попросила її забрати донечку з садка, а вона мені каже “ти дітей для кого рожала?”. Мені тоді так образливо стало, наче в обличчя плюнули й ляпаса дали.

Моя мама нас всіляко виручає, передає з села домашнє молочко, сир, сметанку, яєчка, закрутки. Тому холодильник у нас завжди повний, дітлахи не голодують.

Пошепки

Я намагалася поговорити з чоловіком, аби трохи зменшити витрати на його маму та сестру:

– З якого це дива я повинен до твоєї думки дослухатися? Може мені взагалі їх кинути напризволяще. У країні війна, якщо ти забула!

– Твоя Катя вже може шукати якийсь підробіток. І новий телефон був чисто на показуху, вона зі старим могла рік мінімум ходити. 

– Ти за своїми грошима слідкуй. Це моя родина, мама мене сама виховувала стільки років і сестру на ноги підіймала! Думай, що говориш, інакше в зуби дам!

Інші чоловіки дарують жінкам квіти, путівки на море, дорогий одяг чи сумки. А я ходжу, наче та жебрачка. 

Образливо, бо гроші він бере з нашого бюджету. Ми могли з дітками поїхати кудись в парк чи піти в кінотеатр, гарно разом провести час.

Хіба чоловікові не соромно, що я, його жінка та мати його дітей, ходжу в старому одязі? Прошу в мами вислати продукти нам? 

Як мені перевиховати Ігоря. Не хочу пересваритися з його родиною. Але так далі жити не можу, він мене до бідності доведе!

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector