Я хотіла зробити мамі гарний подарунок. Однак, коли чоловік дізнався про план – то такий скандал зробив, що всі сусіди навіть чули!

Я заміжня 7 років. Стосунки з Петром у мене чудові, ми майже ніколи не сварилися, не сперечалися. 

Однак, декілька днів тому трапилася одна дуже неприємна ситуація. І вона пов’язана з нашими матерями. 

Петро має прибутковий бізнес, ремонтує та продає машини. Заробляє мінімум пару тисяч доларів на місяць. І він сам запропонував, аби я не виходила з декрету на роботу. Тому тільки він утримує нашу родину. 

Свекруха, до речі, також сидить у Петра на шиї. Хоча вона жінка ще молода, не хворіє, нічого їй не бракує. Однак, сама звільнилася з роботи та вдома “відпочиває”. Влітку їздила у Буковель та в Туреччину. Коли були відключення світла, то Петро купив їй дорогий генератор та привозив паливо. 

Ну але я не пхалася до цього, адже грошей завжди вистачало. 

І от тиждень тому я прийшла до мами у гості. Вона живе на кінці міста, де вже починаються приватні будиночки. Має город, де вирощує помідори, баклажани, огірки. Дещо продає, половину віддає нам додому. 

Моя мама дуже скромна людина, в нас ніколи нічого не просила. На фоні вибагливої свекрухи вона виглядала божою кульбабкою. Хоча, коли я їздила з дітками закордон, то завжди брала її з собою за компанію і платила за неї. 

Мама працює кухаркою в садку і ще продає в’язані дитячі речі в Фейсбуці. Загалом, отримає від сили пару тисяч, але не жаліється. 

Минулої суботи відводила діток до мами, аби вони погралися. Заходжу до кухні, бачу, що кран протікає, стіл дуже хитається. Ще й холодильник не працював, дверцята на Божому слові трималися. Та і загалом, мама не робила там ремонт вже років 20 точно. 

Пошепки

Тому я вирішила зробити мамі приємний подарунок – ремонт. Подивилася в Епіцентрі плитку, стіл, м’який куточок, кран. Порахувала, що вийде десь тисяча доларів, ну може трішки більше. Для нашого родинного бюджету це не дуже велика сума. 

Ввечері підійшла до Петра, поділилася ідеєю. Однак, не очікувала, що воно викличе в нього таку бурхливу реакцію:

– Навіщо я буду витрачатися? Твоя мама не могла сама відкласти гроші? Чи взяти кредит? 

– Та в неї зарплата малесенька, не вистачить. І он ти своїй мамі стільки всього накупив, поїздки..

– І що? Це моя мама, людина, яка мене народила і виростила. А теща – то просто ну чужа людина. Я не її син, аби думати про ремонти. Хочеш купити меблі – то влаштуйся сама на роботу і заплати.

Я була шокована з поведінки чоловіка. Навіть заплакала у ванній кімнаті. Не думала, що Петро виявиться таким скупим чоловіком. 

Так, його мама – то його мама. Однак, вона вже так з нього гроші тягне. Живе сама на квартирі, а просила купити посудомийку. Хіба то важко помити тарілку та чашку самотужки? 

Моя мама завжди передавала нам з городу свіжі овочі та фрукти, при потребі приїздила няньчитися з онуками. От невже вона не заслужила на такий чудовий подарунок? 

Я не знаю, що робити далі. Боляче усвідомлювати, що Петро для моєї мами нічого не хоче робити. Хоча вона допомагала нам набагато більше, ніж свекруха. 

Що Ви можете порадити нашій читачці? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector